Chcete potěšit svou ratolest?

Obdarujte své dítě hračkou BRUDER...


Hračky s bohatou historií
Společnost BRUDER vznikla rokem 1926 díky Paulu Bruder. Ten začal vyrábět hračky vlastnoručně. Po konci 2. světové války pokračoval ve výrobě jeho nástupce - Heinz Bruder. Heinz opatřil lisy a jiné stroje. Nechyběly ani stroje pro úpravu plastů. Společnost BRUDER se začala rozvíjet rychlým tempem, takže plocha o rozloze přibližně 60 m2 byla rázem malá. Psal se rok 1958 a Bruder vydal svůj první katalog malých hraček. Po roce 1975 společnost vybudovala expediční haly a sklady.

... změna názvu a registrace ...
Změně se nevyhnul ani název společnosti. Stalo se tak v roce 1978, kdy se název změnil na BRUDER Spielwaren Inh. Od té doby Heinz Bruder a značka BRUDER byli registrovaní.


Společnost se dále a dále rozšiřovala, a tak se v roce 1981 přestěhovala do města Bernbacher, kde obsadila komplex továrny, kde se nacházely i kancelářské budovy... Později se chytil "žezla" syn Paula Heinz Bruder, který převzal vývoj a produkci. V téže době byly otevřeny nové skladovací prostory a montážní hala, díky kterým mohla společnost poskytnout dynamický rozvoj, především díky nové generaci traktorů.


V roce nastala další zlomová chvíle, kdy BRUDER přišel na trh s novou řadou produktů - Bworld. Tato nová řada obsahuje modulové stavby, zvířata, postavy a jiné parádní doplňky, které se vyrábějí z velmi kvalitních technických plastů. Řada Bworld vyniká plnou funkčností všech komponent, které navíc vzhledově vypadají velmi realisticky. Bworld je plně kompatibilní s vozidly profesionální série.


Parádní, plně funkční modely

Hledáte pro své dítě dárek, ale už vás nenapadá nic, čím byste ho potěšili? Vyčarujte své ratolesti úsměv na tváři a obdarujte ho některou z hraček BRUDER, tomu jistě neodolá. Jsou krásné, plně funkční a nikdy vaše dítě neomrzí. Nabízíme vám široký výběr parádních, plně funkčních modelů oblíbených hraček BRUDER. Tyto až neuvěřitelně zpracované modely jsou vyráběny v Německu z vysoce kvalitních plastů, v měřítku 1:16. V nabídce najdete traktory, bagry, nákladní auta, džípy, hasičské / policejní / záchranářské auta a různé jiné parádní modely. Všechny hračky jsou certifikované, mají realistické provedení a hlavně jsou bezpečné.

Představíme si pár modelů ...
Tímto parádním a kvalitním hračkám neodolá žádné dítě. Potěšte svou ratolest hračkou, která mu udělá pravou, nefalšovanou radost. Takovou hračku mu budou vrstevníci jen tiše závidět. S těmito věrnými kopiemi si vaše dítě navíc užije spoustu legrace a může se hravě vžít do role šikovného řidiče či pracovníka. Německé hračky BRUDER nikdy neomrzí :)

Minibagr CAT
Krásný minibagr CATERPILLAR s otočnou kabinou 360 °. Takový stroj přece nemůže chybět na žádné stavbě. Kabina má také otevírací dveře a přístup k motoru. Tento model je kompatibilní s postavičkami Bworld. Nechybí pohyblivé pásy, výškově nastavitelná radlice, pohyblivé rameno se lžící.

Traktor CASE CVX 230
Na tomto parádním traktoru můžete otevírat dveře a kryt motoru. Model se pohodlně ovládá pomocí prodlouženého volantu, který je součástí balení. Také má odnímatelné přední závaží. Kabina je zasklená.

Kombajn CLASS TERRA
CLASS TERRA má pásový pohon předních kol, otevírací dveře kabiny, výklopné zrcadla. Nechybí otočné schody do kabiny kombajnu, odnímatelná otočná žací lišta, otáčecí zadní kola, výklopné horní a boční dekly, výklopné rameno. Šnek v rameni imituje sypání obilí.

Terénní JEEP Wrangler Cross Country
Oblíbený JEEP s figurkou, který má otevírací dveře řidiče i spolujezdce. Také tento "teréňák" umožňuje otevírat zadní dveře, kapotu motoru a má odpruženou nápravu. Tento model nemá ovládání volantem.


Přepravník dřeva SCANIA
Krásný model nákladního auta na přepravu dřeva. V Balení najdete i 3 dlouhé špalky.

Domíchávač MACK Granit
Americký domíchávač MACK Granit přece nemůže chybět na žádné stavbě. Má otevírací dveře, přední kapotu a mnoho jiných funkcí.

Lesní traktor CASE IH Puma CVX 230
Samozřejmě nesmí chybět ani lesní traktor s otevíracími dveřmi, prosklenou kabinou, plně funkčním nakladačem dřeva či navijákem do lesa. Ovládání nápravy je možné pomocí prodlouženého volantu, který je součástí balení. Traktor je kompatibilní se všemi figurkami řady Bworld.

Traktor Claas Axion 950
Claas Axion 950 se sněhovými řetězy a sněhovou frézou také umožňuje ovládání nápravy pomocí prodlouženého volantu (součást balení). Nechybí otevírací dveře či kapota motoru, která je prosklená. Má výškově nastavitelné tažné zařízení a novinkou jsou odnímatelná kola pomocí přiloženého klíče.