Sleva -20%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-20%
Pro profíky
Top kvalita

Trekingová obuv TETRAO Martes UNI

Kód produktu: TX-GT-MAR
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
  • Vysoká prodyšnost
  • Broušená kůže v kombinaci s odolným nylonem
  • 4-směrná prodyšná AIRMESH podšívka
  • Podrážka PU DoubleDensity

Trekingová obuv TETRAO Martes je ideální pro náročné turisty a lovce. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které poskytují vysoký komfort a ochranu v různých terénech. Svršek obuvi je vyroben z broušené kůže, která je prodyšná a zároveň odpuzuje vodu. Vnitřní stélka je ze 4-směrné AIRMESH podšívky, která poskytuje dokonalou prodyšnost a tepelnou izolaci. Podrážka PU DoubleDensity je odolná vůči oděru a má výbornou přilnavost v různých terénech. Zpevněná oblast kotníků zajišťuje oporu a ochranu před ostrými předměty. Obuv je vhodná do terénu B, tedy pro mírně náročné podmínky jako jsou kamenité cesty, sníh, voda. Je vhodná pro celoroční použití, ať už pro turistiku, lov nebo jiné outdoorové aktivity. Pojmenovány jsou podle kuny (lat. Martes), pro kterou je typická svižnost a v této obuvi nebudete v terénu určitě zaostávat. Vyzkoušejte novou trekkingovou obuv TETRAO Martes a zažijte pohodlnou turistiku a lov.

Tato obuv je vhodná do terénu B:

Obuv třídy B je ideální pro vícedenní výlety, do mírně strmého skalnatého terénu, lov ve ztížených podmínkách, kamenité horské cesty a silnice s pevným podkladem s umělým zajištěním terénu. Kategorie B, boty předurčuje nejen pro zimní pěší chůzi ve sněhu, bezproblémově zvládnou i letní podmínky v různých terénech. Obuv díky pevné konstrukci a odolné podešvi dokážete využít také pro snadné lezení a ferraty. Kategorie B představuje ideální volbu pro širokospektrální využití myslivce a zajistí celoroční komfort při nošení.

Výhody:

  • Vysoká prodyšnost a tepelná izolace díky použití broušené kůže a 4-směrné AIRMESH podšívky
  • Zpevněná oblast kotníků pro oporu a ochranu před ostrými předměty
  • Odolná podrážka PU DoubleDensity s výbornou přilnavostí v různých terénech
  • Nízká hmotnost pro maximální pohodlí při nošení

Parametry produktu:

Barva: hnědá
Materiál: broušená kůže v kombinaci s odolným nylonem
Svršek: broušená kůže
Stélka: 4-směrná AIRMESH podšívka
Podrážka: PU DoubleDensity
Hmotnost: 938 g 1 bota (vel.: EU 42), 1876 g pár (vel.: EU 42)
Kategorie obuvi: vhodná do terénu B

Obsah balení:

Trekingová obuv TETRAO Martes

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Trekingová obuv TETRAO Martes UNI

Hore