EKO Impregnace na textil a kůži TETRAO 250 ml

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
249 Kč s DPH
  • Vhodná pro impregnaci téměř všech druhů textilií
  • Vytváří neviditelný ekologický nano nátěr
  • Odpuzuje vodu a nečistoty z obuvi a oděvů

TETRAO Nanometrická impregnace obuvi, textilu, oděvu a kůže. Tato vysoce kvalitní ekologická impregnace je vhodná pro impregnaci téměř všech druhů neimpregnovaných textilií, pravé i umělé nelakované a broušené kůže. Účinná impregnace odpuzuje vodu z bot, oděvů a textilu všech druhů látek včetně stanů, čímž chrání jejich strukturu. Přípravek tvoří neviditelný ekologický nano nátěr pokrývající povrch, který chrání vaši obuv či textil před znečištěním a vodou. Povrch je odolný vůči vodě, bahnu, sněhu, silniční soli a jiným nečistotám. Materiál odpuzuje molekuly vody, čímž výrazně prodlužuje životnost materiálu a čas mezi čistícími procesy.

Narozdíl od klasických metod impregnování oblečení a obuvi, nano impregnování nepracuje na úrovni molekul, ale na atomární úrovni. Využívá totiž efektu lotosového květu, který zajišťuje mnohem účinnější, odpuzující efekt a samočistící vlastnosti.

Impregnace vytváří kolem vláken ošetřeného materiálu neviditelný ochranný film, který je mnohem odolnější než po běžné impregnaci. Navíc zůstává prodyšný, díky čemuž chráněný materiál dýchá a neplesniví. Nohy se nepotí, protože impregnace odpuzuje pouze kapaliny, ale vzduch propouští. Tím je zaručena prodyšnost celého materiálu.

Nano impregnace obuvi má výrazně vyšší odpuzující schopnost proti vodě (nepromokavost) i nečistotám a také několikanásobně delší životnost. Kromě účinné ochraně zajistí impregnace i jistotu před vznikem nečistot.

Ať už jde o turistiku, náročné pracovní podmínky, nebo chůzi po městě v tajícím sněhu. Díky zmíněným vlastnostem nano impregnaci velmi oceníte tam, kde začínají mít běžné impregnace na boty problém.

Délka životnosti impregnace samozřejmě závisí na tom, jakým způsobem obuv používáte, ale účinnost tohoto nano produktu se pohybuje v řádu týdnů až měsíců, zatímco účinnost běžné impregnace klesá již po pár dnech.

Nano impregnaci NanoConcept doporučujeme pro všechny druhy bot. Od společenské obuvi, přes vycházkovou až po outdoorovu nebo pracovní obuv.

Proto můžete impregnaci bez obav aplikovat na jakýkoli materiál obuvi: textilní látka, kožená obuv, nubuk, outdoor, umělá kůže, broušená kůže, semiš, gore-tex

Proč si koupit nano impregnaci na obuv a textil?

  • Impregnovaná obuv extrémně odpuzuje kapalinu
  • Několikanásobně delší životnost oproti běžné impregnaci obuvi
  • Materiál boty dýchá, nezatuchne a neplesniví
  • Impregnační vrstva je neviditelná a odolná proti mechanickému setření
  • Produkt vyvinutý speciálně pro impregnaci textilu a kůže
  • Velmi ekologický způsob impregnace bot a obuvi
  • Přípravek je bezbarvý a při aplikaci neobtěžuje zápachem

Návod k použití:
Před ošetřením povrch důkladně očistěte (doporučujeme použít Aktivní čistící pěnu TETRAO nebo Univerzální čistič TETRAO). Upravený povrch by měl být čistý, suchý, odmaštěný. Před použitím přípravek protřepejte po dobu asi 10 vteřin a rovnoměrně nastříkejte na požadovaný povrch ze vzdálenosti asi 15-20 cm, dokud nenavlhne. Proces sušení trvá cca 60 minut. Impregnujte při teplotě 5-30°C. Po přibližně 12 až 24 hodinách je povrch plně funkční a umožňuje delší dobu trvanlivosti nanesené impregnace. Přesný technologický postup pro průmyslové používání dodává výrobce na požádání.

UPOZORNĚNÍ:
Pokud si nejste jisti, zda již materiál byl impregnován, přípravek je nutno vyzkoušet na malém kousku povrchu materiálu z vnitřní strany oděvu nebo obuvi. Pokud existuje pochybnost o tom, že materiál byl předem impregnován, výrobek by se měl nejprve vyzkoušet. Pokud se na materiálu objeví bílý povlak – nepoužívejte přípravek, protože to znamená, že materiál již byl impregnován. Pokud se při impregnaci povrchu objeví bubliny, opatrně je odstraňte bavlněnou nebo papírovou utěrkou (neotírejte). Produkt je určen k přímému použití. Neřeďte jej ani nemíchejte s jinými látkami!

Skladování:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Držte mimo otevřený oheň. Případný zbývající obsah zneškodněte jako nebezpečný odpad. Přenos a skladování je možné pouze v originálním balení. Recyklujte pouze prázdné obaly. Po otevření výrobek skladujte v původních obalech nejdéle 6 měsíců.

Bezpečnostní opatření:
Při práci s přípravkem dodržujte běžná bezpečnostní opatření jako při práci s chemickými přípravky. Obsahuje lehce zápalné látky. Vysoce hořlavý. Během aplikace přípravku nesmí být v blízkosti otevřený oheň. Uchovávejte obal těsně uzavřený mimo dosah zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Při práci zajistěte dostatečné větrání. Dráždí oči. Páry mohou způsobit ospalost a závrať. Zamezte styku s kůží a očima. V případě kontaktu s pokožkou opláchnout s větším množstvím vody. V případě kontaktu s očima vymýt s velkým množstvím čisté vody a vyhledat lékařskou pomoc. V případě spolknutí nezpůsobujte zvracení, ale požijte větší množství vody a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Datum spotřeby: uveden na obalu
Vydatnost: cca 100 ml/1-2 m2

Vyrobeno na SLOVENSKU

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu EKO Impregnace na textil a kůži TETRAO 250 ml

Anonym
Kvalita Cena Dlhá "Životnosť" po aplikovaní

Hore