EKO Odstraňovač pachů s vůní eukalyptus TETRAO 100 ml

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Skladom, odosielame ihneď
179 Kč s DPH
  • Maximálně ekologický
  • Skvěle odstraňuje všechny zápachy
  • Certifikát PZH
  • Bezpečný pro člověka, zvířata i přírodu
  • Zanechává osvěžující vůni

TETRAO Odstraňovač pachů je ekologický prostředek k účinnému odstranění pachu z bot, ale i zápachu po moci, výkalech, zvracení či manipulaci se zvířaty. Vhodný do všech druhů bot, pelíšků či aut, ale rovněž i pro domácí použití. Má antimikrobiální vlastnosti prokázané testováním a certifikát PZH. Je bezpečný pro člověka i zvířata, přírodní a biologicky odbouratelný. Po použití zanechává příjemnou, osvěžující vůni.

Neobsahuje:
Glyceroly, parabeny, silikony, parafíny, cereziny, fosfáty, SLES, SLS, umělá barviva, syntetické vůně (terpeny), syntetická zahustovadla (anti-kyanidiny), látky petrochemikálie, látky živočišného původu, sloučeniny kovů.

Jak jej používat:
Před použitím protřepat cca 5 vteřin. Použijte rozprašovač, aby se přípravek dostal na celý povrch.

Skladování:
Uchovávejte v uzavřeném původním obalu při teplotě 15-35 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt může změnit barvu a konzistenci vlivem teploty, což nemá vliv na jeho vlastnosti. Recyklujte pouze prázdné obaly.

Bezpečnostní opatření:
Zabraňte kontaktu s očima, může dojít k mírnému podráždění podobně jako při použití mýdla. V případě zasažení očí, otevřete oči a okamžitě je opláchněte čistou vodou. V případě náhodného požití nevyvolávejte zvracení, ale vypijte větší množství tekutiny.

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ KARCINOGENNÍ LÁTKY

Nebezpečné přísady: žádné
Datum spotřeby: uveden na obalu
Vydatnost: 100 ml/m2

Vyrobeno na SLOVENSKU

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu EKO Odstraňovač pachů s vůní eukalyptus TETRAO 100 ml

Hore