EKO Aktivní čistící pěna TETRAO 200 ml

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Skladom, odosielame ihneď
229 Kč s DPH
  • Účinně odstraňuje zápach, bláto a jiné nečistoty
  • Maximálně bezpečný pro člověka
  • Zanechává příjemnou vůni
  • Biologicky odbouratelný

TETRAO ekologický prostředek ve formě aktivní vysoce účinné pěny, která na principu nanotechnologie aktivně čistí jakékoli povrchy od špíny. Tento nezávadný nano čistič vůči přírodě či pokožce je vhodný pro účinné odstranění bláta, skvrn či zápachů. Vhodný zejména na obuv a textil, lze použít i na pelíšky, auto, ale stejně tak i na domácí použití. Má antimikrobiální vlastnosti prokázané testováním a certifikát PZH. Je bezpečný pro člověka i zvířata, přírodní a biologicky odbouratelný. Po použití zanechává příjemnou, osvěžující vůni.

Neobsahuje:
Glyceroly, parabeny, silikony, parafíny, cereziny, fosfáty, SLES, SLS, umělá barviva, syntetické vůně (terpeny), syntetická zahušťovadla (anti-kyanidiny), látky petrochemikálie, látky živočišného původu, sloučeniny kovů.

Jak jej používat:
Před použitím protřepat cca 5 vteřin. Použijte zpěňovač a zajistěte aby se přípravek dostal na celý povrch. Po nastříkání nechte pěnu působit, následně přetřete houbou a poté vysušte utěrkou. Přípravek nemusíte mýt vodou. V případě textilu jednoduše stírejte houbou.

Skladování:
Uchovávejte v uzavřeném původním obalu při teplotě 15-35 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt může změnit barvu a konzistenci vlivem teploty, což nemá vliv na jeho vlastnosti. Recyklujte pouze prázdné obaly.

Bezpečnostní opatření:
Zabraňte kontaktu s očima, může dojít k mírnému podráždění podobně jako při použití mýdla. V případě zasažení očí, otevřete oči a okamžitě je opláchněte čistou vodou. V případě náhodného požití nevyvolávejte zvracení, ale vypijte větší množství tekutiny.

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ KARCINOGENNÍ LÁTKY

Nebezpečné přísady: žádné
Datum spotřeby: uveden na obalu
Vydatnost: 100 ml/m2

Vyrobeno na SLOVENSKU

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu EKO Aktivní čistící pěna TETRAO 200 ml

Hore