Lesnická obuv MEINDL Airstream

Kód produktu: LNG 355501
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Nedostupný
  • ochrana proti proříznutí třída 1 (20 m/s)
  • technologie AIRStream
  • systém MFS
  • šněrování DIGAFix
  • ortopedicky vhodná výška holeně
  • membrána Gore-Tex

MEINDL Airstream je inovovaný model bezpečnostní obuvi pro lesníky. Má ocelovou špici, řadí se mezi nejbezpečnější boty na trhu. Splňuje ty nejpřísnější kritéria německé lesnické komory KWF.

Membrána Gore-Tex zajišťuje nepromokavost obuvi, vaše nohy tak udržuje v teple a suchu. Tato membrána je mikroporézní - na 1 cm² obsahuje až 1,4 miliardy mikropórů. Každý z těchto pórů je přibližně 20 000 krát menší než nejmenší kapka vody a zároveň 700 krát větší než molekula vodní páry. Následkem toho je membrána maximálně voděodolná a zároveň velmi prodyšná. Gore-Tex je i větruvzdorná. Závany větru zachycuje struktura membrány, která připomíná stavbu keřů. Čím silnější vítr, tím je pro něj membrána méně propustná. Povrchová textilní vrstva je opatřena vodu odpuzující DWR (Durable Water Repellent) úpravou, která způsobuje, že kapky vody po hydrofobním povrchu stékají.

V modelu Airstream je použita vysoce a komfortní podešev MEINDL Multigriff Vibram s gumovým okopový lemem. Vložky Air-Active drysole jsou vyjímatelné. Paměťová pěna kopíruje tvar vašeho chodidla pomocí tepla generovaného vašima nohama (MEINDL MFSystem). Bota má ortopedicky vhodnou výšku holeně. Dokonalou fixaci nohy v botě zajišťuje šněrování DIGAFix (flexibilní, diagonální fixace). Zajišťuje optimální šněrování, aby vás bota netlačila. Připojovací bod DIGAFix je mnohem nižší, než hák na tkaničky. Toto řešení snižuje riziko znečištění o druhou botu. Dvouzónové šněrovací háky jsou umístěny níže a zajišťují kvalitní podporu nohy.

Specifikace:

Podšívka: Gore-Tex
Vložka: Air-Active drysole
Podrážka: MEINDL Multigriff Vibram
Vrchní materiál: kůže
Barva: červeno-šedá
Hmotnost: 2200 g / pár

Recenze produktu Lesnická obuv MEINDL Airstream

Rasťo
Používam ich v ťažbe aj s kolegami, bezkonkurenčné. vrelo odporúčam na prácu v lese
Fox
Necelý rok a boty jsou furt ve skvěle kondici. Objednavam další, abych mohl točit. Myslím ze 2 roky v těžbě vydrží.

Hore