Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 1 Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 2 Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 3 Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 4 Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 5
Sleva 20%

Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa

Kód produktu: JS4475101
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
5 887 Kč s DPH 7 359 Kč

Bota Bulldog Boa je velmi kvalitní a pohodlná lovecká bota, která obsahuje voděodolnou kůži nubuk Scotchgard, voděodolnou kůži nubuk a membránu Goretex. Podrážka Vibram Hunting zajišťuje pohodlnou a bezpečnou chůzi. Myslivecké Bota Bulldog Boa jsou nepromokavé s vysokou odolností vůči větru a zároveň s komfortní prodyšností.

Šněrovací systém Boa je nový způsob šněrování bot. Tento systém je velmi jednoduchý a pohodlný. Skládá se z drátěného lanka, které nahradilo klasické tkaničky a tento drátik je ukotven v otočném kolečku. Točením tohoto kolečka se utahuje lanko a tím se bota uzavírá a velmi jednoduchým tahem kolečka směrem dopředu se lanko uvolní. Boa systém je praktický i v tom, že k jeho obsluze stačí jedna ruka. Toto lanko je velmi odolné, ale pokud by se přece jen poškodilo se poměrně jednoduše vyměnit.

Recenze produktu Myslivecká obuv CHIRUCA BULLDOG Boa

Hore