Noční vidění NightSpotter Photonis EVO - zelený fosfor Noční vidění NightSpotter Photonis EVO - zelený fosfor 1 Noční vidění NightSpotter Photonis EVO - zelený fosfor 2
Sleva 74%
Top kvalita

Noční vidění NightSpotter Photonis EVO - zelený fosfor

Kód produktu: EH690500
Je nám to líto, ale prodej skončil.
  • Noční vidění 2+ generace
  • Čirá optika žádné zrcadla, které ubírají na kvalitě
  • Dokonalá eliminace optických ztrát
  • Zelené spektrum
  • 1-násobné zvětšení

Špičkové noční vidění německé výroby s ruskými kořeny, které povyšují pozorování v nočním čase na profesionální práci a krásný zážitek z vaší hony. Je to novinka, která i na Slovensko přináší pozorování v nové sféře. Není to digitální zařízení. Je to systém Gen.2 +, tedy špičkové vlastnosti té nejvyšší kvality. Tyto druhy nočních vidění maximálně eliminují jakékoliv optické deformace a nabízejí jasný a čistý obraz. Noční vidění se prodávají s množstvím doplňků jako jsou adaptéry pro jejich nejlepší uchycení a také nástavce na přídavné infračervené přísvity či lasery, které ještě více zvyšují jejich výkony. Ostrý obraz i při 10 - násobném zvětšení na vašem puškohledu. Noční vidění skvěle odolává silným kalibrem např. 300 win. mag.

Úplná novinka německé výroby gen. 2+ v zeleném spektru, která posouvá hranice nočního pozorování. A to díky dokonalé eliminaci ztrát na optice vzhledem k tomu, že toto zařízení se uchycuje na tělo vašeho pozorovacího denního zařízení formou předsádky. Umisťuje se před pozorovací zařízení. Dokonalé pozorování a rozpoznání na vzdálenost minimálně 150 metrů. Nová generace předsádky posouvá hranice nočních vidění o látku výše.

Noční vidění NightSpotter má 1x zvětšení, 12,6 stupňový úhel, 80 mm objektiv (F1:1.2), ostření od 8 m do nekonečna, automatické vypnutí, možnost extrémních povětrnostních podmínek, rozměry 180 x 80 x 80 mm a váha 840 g dělají z tohoto zařízení to nejlepší z budoucnosti nočních pozorovacích systémů.

Specifikace:

Rozlišení: 60 - 70 lp/mm
Průměr čoček: 80 mm
Systém čoček: F1:1.2, 80 mm
Generace měniče: Gen 2+
MIL-STD-810: Ano
Zvětšení: 1x
Zorné pole: 12,6°
Vzdálenost ostření: 8 m až nekonečno
Rozměry: 180 x 80 x 80 mm
Hmotnost: 840 g
Automatické vypnutí: Ano
Napájení: 1x CR123 3V
Životnost baterie: až 60 hodin
Provozní teplota: -50 °C až +50 °C

Recenze produktu Noční vidění NightSpotter Photonis EVO - zelený fosfor

Hore