Pro profíky
Top kvalita
Mega výkon

Armasight Drone PRO Digitál 10x zvětšení

Kód produktu: DARDROPBB10PAL1
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
64 530 Kč s DPH
  • 10 násobné zvětšení
  • Puškohled s digitálním nočním viděním
  • Nastavení až 7 křížu
  • Ovládání a nastavení jsou jednoduché a snadno ovladatelné
  • Vysoce výkonný snímač CCD
  • Proměnná intenzita přísvitu
  • Oddělitelný infračervený přísvit na dlouhé vzdálenosti
  • Dvouletá záruka

Extrémně výkonné noční vidění je jedním z nejpokročilejších modelů ve své třídě. Ideální pro použití v denním přirozeném osvětlení, a to iv noci ve tmě. Armasight Drone PRO lze ovládat bezdrátově. Noční vidění je vybaveno odnímatelným externím nastavením. Dokonalé rozlišení displeje QUAD VGA 1280x960 s možností záznamu a uložení na SD kartě. V zařízení lze nastavit až 7 křížu, včetně možnosti křížového převodu. Barevná inverzní krize (černá / bílá). Používají se materiály nejvyšší kvality, všechny testovány za nejhorších podmínek pro dlouhou životnost.

Mezi hlavní funkce patří: bezdrátové dálkové ovládání, odnímatelné široko nastavitelný přísvit a rýchloupínací držák. Drone PRO nabízí standardní video vstup NTSC / PAL, který umožňuje připojit se k externímu video monitoru nebo nahrát záznam pro terénní dokumentaci nebo tréninkové účely. Přístroj používá stejný konektor pro připojení volitelného digitálního videorekordéru a externího přístupu k síti. Pro splnění individuálních potřeb uživatelů má Drone PRO řadu digitálně řízených možností, včetně nastavitelného jasu obrazovky, vzoru kříža a barevného schematu. Rychloupínací systém Drone PRO je vhodný pro libovolnou zbraň Picatinny nebo Weaver.

Armasight Drone 10x je považováno za nejvíce spravovatelné noční vidění. Armasight Drone 10x je nejkompaktnější a nejlehčí noční vidění ve své generaci. Noční vidění je odolné, tělo je vyrobeno z hliníku. Svojí elegantní konstrukcí přitahuje každého. Navíc má bezkonkurenční optiku jako jakékoliv jiné zařízení. Noční vidění je vybaveno výkonným objektivem, který poskytuje co nejvyšší rozlišení a zachycuje okolní světlo. Přední čočky zaostřovacího kroužku se snadno ovládají a umožňují rychlé nastavení. Vestavěný výkonný infračervený dotek lze snadno aktivovat. Výsledkem je větší jas obrazu a větší hloubka prohlížení v plné tmě. Mezi další funkce patří přesné horizontální a vertikální osvětlení a nastavení jasu. Přístroj je vybaven pevným tkacím zařízením MIL-STD-1913.

TELO PŘÍSTROJE

Armasight DRONE PRO má masivní prostorové vlastnosti, schopnost sbírat neuvěřitelné množství světla a odolné lehké tělo z hliníkové slitiny. Noční vidění je vybaveno integrovanou tyčinkou pro připojení dalších příslušenství: laserový ukazatel nebo jiný infračervený port.

OPTICKÝ SYSTÉM

Použité čočky v modelu Drone 10x jsou charakterizovány bezprecedentní vysokou propustností zbytkového světla. Všechny optické členy jsou vyrobeny z minerálního skla, což podnítilo vývoj nových technologií pro aplikaci antireflexních povlaků, které jsou ještě propustnější než předchozí modely. Drone 10x splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Technická specifikace:

CCD Snímač                              Vysoká rýchlost s vysokou rozlišovací schopností                                    
Zvětšení 10x
Spektrální odezva CCD 0,4 až 1,1
Jas displeja Nastavitelný v 8 úrovních
Rozlíšení  QUAD VGA 1280x960
Čas zapnutí 3 sek
Počet křížú 7
Spektrum černo/bíle
Formát videa PAL/NTSC
Výstuponí formát PAL
Nahrávaní videa Voliteľný digitální videorekordér
Dákové ovládaní Bezdrôtové
Ohnisková vzdálenost 145 mm
Clonové číslo F 1:1,45
Rozsah zaostření od 25 metrov do nekonečna
Napájení 1x CR123 alebo 1x AA
Rozsah dioptrií plus-mínus 5 
Životnost batérie pri 20°C  až 3 hodiny
Prevádzková teplota -40°C až +50°C
Typ montáže Picatiny, MIL-STD-1913 alebo weaver
Celkové rozmřry 260x76x85 mm
Hmotnost 1002g

Recenze produktu Armasight Drone PRO Digitál 10x zvětšení

Hore