EKO Protizamlžovač na skla a optiku TETRAO 100 ml

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
199 Kč s DPH
  • Vhodný pro mysliveckou optiku
  • Zabraňuje zamlžování skel a plastů
  • Nepoužívejte v blízkosti dětí

TETRAO Protizamlžovač je nanočásticový protizamlžovací prostředek, který zabraňuje zamlžování skla, plastů a plexiskla, čímž zlepšuje jejich viditelnost. Vhodný na puškohledy, dalekohledy, či jiné objektivy a optiku i na brýle, autoskla, zpětná zrcátka vozidel a jiné povrchy.

Návod k použití:
Před použitím důkladně protřepat. Ošetřovaný povrch je třeba před nanesením důkladně vyčistit, odmastit a vysušit. K odmaštění doporučujeme Univerzální čistič TETRAO. Na suchý, čistý a odmaštěný povrch naneste rozprašovačem TETRAO protizamlžovač v množství 5-15 ml na metr čtvereční. Po nanesení přípravek rozetřete velmi slabým tlakem a to papírovým ubrouskem nebo málo nasákavou textilií krouživými pohyby tak, aby vznikl rovnoměrně vlhký povrch.

Počkejte cca 3 minuty a následně doleštěte papírovou utěrkou. Po doleštění chraňte povrch před stykem s vodou či mechanickým oděrem minimálně 1 hodinu. Po 2 hodinách od aplikace je reakce dokončena a její účinnost můžeme vyzkoušet dýchnutím na ošetřenou plochu. Výše uvedený postup opakujte 2krát. Pozitivní výsledek v podobě nezamlžování je patrný a přetrvává po dobu 2-6 týdnů. Po snížení účinnosti aplikaci opakujte.

Bezpečnostní upozornění:
V případě zasažení očí vypláchněte proudem tekoucí vody. V případě zasažení kontaktních čoček tyto odstraňte z očí. Pokud přetrvává podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc. Po použití důkladně opláchněte ruce.

Skladování:
Uchovávejte v uzavřeném původním obalu při teplotě 5-35°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: voda, ethanol, aditiva
Datum spotřeby: uveden na obalu

Vyrobeno na SLOVENSKU

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu EKO Protizamlžovač na skla a optiku TETRAO 100 ml

Anonym
Funguje

Hore