Bering Optics Avenger 3×50 gen 2+ s osn. - předváděcí
Sleva 67%

Bering Optics Avenger 3×50 gen 2+ s osn. - předváděcí

Kód produktu: PO1106
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
27 713 Kč s DPH 83 699 Kč

Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, bylo předváděno zákazníkem, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.

Avenger 3,0x50 gen 2 + je považován za nejsnáze ovladatelné noční vidění generace 2+. Bering Optics Avenger 3,0x50 gen 2+ je nejkompaktnější a nejlehčí noční vidění vyrobené ve své generaci. Noční vidění je odolné, tělo má vyrobeno z hliníku. Svým elegantním designem zaujme každého. Kromě toho má bezkonkurenčně nejjasnější optiku, jako kterékoliv jiné zařízení v generaci 2+. Noční vidění Avenger 3,0x50 gen 2+ je vybaveno výkonným 50mm objektivem, který poskytuje nejvyšší možné rozlišení a zachytávání okolního světla. Přední čočky zaostřovacího kroužku jsou snadno ovladatelné a umožňují rychlé nastavení. Velké horizontální a vertikální nastavovací knoflíky slouží k nastavování s minimálním úsilím. Vestavěný, výkonný infračervený přísvit se dá snadno aktivovat. To vede ke zvýšení jasu obrazu a zvýšení rozsahu pozorování v úplné tmě. Mezi další funkce patří přesné horizontální a vertikální nastavování osnovy a jasu. Zařízení je vybaveno pevnou weaver MIL-STD-1913 lištou.

INOVAČNÍ PRVKY

TĚLO PŘÍSTROJE

Avenger 3.0x50 gen 2 + se vyznačuje masovými prostorovými vlastnostmi, schopností shromažďovat neuvěřitelné množství světla a odolným lehkým tělem z hliníkové slitiny. Noční vidění je vybaveno integrovanou weaver lištou umožňující připevnění jiného příslušenství: laserové ukazovátko nebo další infra přísvit.

OPTICKÁ SOUSTAVA

Použité čočky v Avenger se vyznačují nebývale velkou propustností zbytkového světla. Všechny optické členy jsou vyrobeny z minerálních skel, tento pokrok zapříčinil vývoj nové technologie nanášení antireflexních vrstev, které jsou ještě propustnější než u předchozích modelů. Avenger gen 2+ splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Avenger 3,0×50 je považován za nejlepší noční vidění v gen 2+.

INOVACE ELEKTRONIKY

Elektronkový zesilovač obrazu gen 2 + je navržen nejmodernější technologií, tak aby splňoval MIL-SPEC požadavky a OMNI II / III klasifikace. To zajišťuje ještě lepší rozlišení 57 lp/mm a citlivost fotokatody nižší než 550 uA/lm.

VLASTNOSTI

  • Kompaktní
  • Lehký
  • Přední zaostřovací kroužky objektivu
  • Zesilovače obrazu s vysokým rozlišením a citlivostí
  • Automatická ochrana při intenzivním vystavení světlu
  • Nastavitelný záměrného kříže
  • Přesné nastavení horizontální a vertikální rektifikace (1/2 MOA na klik)
  • Vestavěný silný infra přísvit
  • Integrovaná weaver lišta na příslušenství
  • Proniknutí vody: splňuje IPX4 rating
Typ přístroje s osnovou 3×50
Zvětšení         ×3
Průměr objektivu (mm) 50
Rozsah detekce (m) 365
Zorné pole  13°
Ostřící vzdálenost (m) 8-do nekonečna
Vzdálenost pupily (mm) 50
Nastavení dioptrií (D) +4/-4 
Detekční vzdálenost (m) 230
Rozměry (mm) 218x107x79
Hmotnost (g) 950
Napájení CR123 3V, jedna batéria 
Životnost baterie (s / bez infra přísvitu) až 72 hod
Operační teplota С) -30 až 50
Operační teplota С) IPX4 rating
Vlhkost (%) nad 98
Rozlišení (lp/mm) 57
Generace gen 2+
Efektivní vzdálenost vestavěného infra přísvitu 90m
Typ osnovy Milt-Dot červený / zelený
Nastavení délky a výšky 1/2 MOA na klik

Recenze produktu Bering Optics Avenger 3×50 gen 2+ s osn. - předváděcí

Hore