ATN NIGHT STORM gen 2+I

Je nám to líto, ale prodej skončil.

Populární monokulár ATN Night Storm se řadí mezi absolutní špičku v pozorovacích monokulárních noktovizorech. Night Storm plně vodotěsný, má 3,5x zvětšení, jednoduché digitální ovládání a celoskleněnou optiku s antireflexními ochraným vrstvami, která zaručuje výjimečně jasný obraz. Night Storm je nabízen v černém nebo žlutém provedení a je výborný nejen pokud jde o funkčnost a poměr cena-výkon, ale zejména v oblasti kvality. Právě kvalita byla při vývoji nočního vidění Night Storm pro společnost ATN absolutní prioritou.

Noční vidění Night Storm využívá nejmodernější technologie a je nejnovější novinkou mezi ATN noktovízormy. Díky přísným nárokům na kvalitu a přesnost při výrobě je Night Storm robustní, ale zároveň lehký a plně vodotěsný přístroj, který zaručuje špičkovou optiku při velmi výhodné ceně. Jedním z hlavních cílů vývoje pro ATN byla revoluce na trhu s přístroji nočního vidění. Tento cíl ATN splnilo kombinací šest členného systému skleněných čoček F 1.5 50mm s mnoha ochrannými vrstvami a schopností ponoření pod vodu. Také je přidána řada dalších funkcí, které tento přístroj dělají výjimečným. Černé nebo žluté ale přesto elegantní tělo, anatomicky tvarované pro příjemné držení, obsahuje měnič 2. generace, který poskytuje až 35 000x násobné zesílení světla. Jakmile se ocitnete v absolutní temnotě, kde není vůbec žádné zbytkové světlo, bude se vám hodit vestavěná technologie "Total Darkness", kterou zajistí infračervený přísvit. Night Storm má také volitelný adaptér pro upevnění fotoaparátu nebo kamery, což vám umožní proměnit obyčejný fotoaparát ve fotoaparát pro noční vidění.

Pokud vám jde především o optimální obraz, přístroj ATN Night Storm je to, co hledáte. Je vybaven možností dioptrické úpravy v rozsahu +/- 5 a ostřením 1m až nekonečno, což vám umožní zaostřit na libovolně vzdálený objekt. A pokud to stále nestačí, rozlišení 40 lp/mm vás určitě přesvědčí, že právě Night Storm je jedním z nejpřesnějších pozorovacích přístrojů na trhu, a to za rozumnou cenu.

Díky přísným nárokům při vývoji a precizní výrobě vám můžeme nabídnout tento robustní, ale lehký a plně vodotěsný noktovizor s vynikajícími optickými vlastnostmi a výhodnou cenou. A pokud by vám náhodou spadl do vody, zůstane plavat na hladině, takže se dá snadno vylovit.

Night Storm je speciálně navržen pro potřeby policejních jednotek a také tou správnou volbou pro pozorování zvěře, pobyt v přírodě, vodní sporty, nebo ochranu majetku a lidí.

Přehled funkcí:

 • Vybaven exkluzivní technologií "Total Darkness"
 • Dostupný s měniči gen 1, 2 a to 2I, 2IA a CGTI
 • Zvětšení 3,5 x
 • Výběr ze dvou barevných variant žlutá / černá
 • Infračervený přísvit s dlouhým dosahem
 • Plně vodotěsná konstrukce, nepotopí se
 • Pohodlný na nošení i pozorování

Balení obsahuje:

 • Přístroj pro noční vidění Night Storm
 • Hadřík na optiku
 • Vyztužená taška na přenášení přístroje
 • Krytka objektivu
 • Baterie CR123
 • Manuál, záruční list
 • Krabice přístroje

Naše rada: K přístroji doporučujeme použít přídavný přísvit IR450

Nastavení dioptrií +5/-5
Měnič obrazu          2.1.2010
Operační teploty -40 °C až +50 °C
Skladovací teploty -50 °C až +70 °C
Hmotnost 0,4kg
Zdroj napájení (1) 3V litium (CR123A)
Rozlíšení 40-45 lp/mm
Ostřící vzdálenost 1m - do nekonečna
Životnost baterie až 60 hod
Zvětšení 3,5×
Zorné pole 18°
Rozměry 170×58×94 mm
Systém čoček F 1.2,50 mm
Ovládaní Direct
Citlivost méne než 900
Infračervený přísvit zabudovaný
Povětrnostní podmínky voděodolný

 

Recenze produktu ATN NIGHT STORM gen 2+I

Hore