Yukon Futurus PRO 7x50 WA

Kategorie: Dalekohledy
Je nám to líto, ale prodej skončil.

 

Dalekohledy Yukon série FUTURUS PRO.
Dalekohledy série FUTURUS PRO byly konstruovány z hlediska potřeb myslivce a milovníka přírody. Věrný a brilantní obraz je dosažen použitím optických komponentů vyráběných broušením optického skla vyšší třídy. Antireflexní úpravu TRUE COLOR ™ (zaručuje přesné zobrazení barev a vysokou světelnost. Kryty objektivů typu ECLIPSE ™ uchycené na těle dalekohledu a uchycení krytu okulárů na řemínku dalekohledu zaručuje, že krytky optiky neztratíte a optika dalekohledu je bezpečně chráněna proti prachu a nečistotám. Vzdálenost výstupní pupily (u modelu 7x50 až 30mm, u modelu 10x50 až 16mm) umožňuje pohodlné pozorování is brýlemi.
Ochrana dalekohledu proti vlhkosti a stříkající vodě (třída IPX4) umožňuje jeho použití i za deště, během sněžení, ve velké vlhkosti a můžete být bez obav ze zarosení dalekohledu v zimě při vstupu do teplého prostředí. Pouzdro na zip z vodoodpudivé látky tuto ochranu ještě umocňuje.
Používání během nepříznivého počasí (mlha, opar, bouře, prašný vítr) usnadňuje přiložený pár oranžových světelných filtrů, které zlepšují pozorování i velmi vzdálených objektů. Další přiložený pár ochranných světelných filtrů je určen k pozorování při zvýšeném ultrafialovém záření (na horách, u moře), používá se i při velmi náročných pozorovacích podmínkách, kdy zvyšuje ochranu optiky před poškozením, nečistotou a poškrábáním.
Vestavěná dálkoměrných osnova v pravém okuláru umožňuje orientačně určit vzdálenost objektu pozorování. Dálkoměrné stupnice odpovídají výši divočáka (0,7 m) a výšce jelena (1,75 m).
Široký řemínek dalekohledu a také pouzdra se podařilo pohodu i při delším nošení. Přiložený je i adaptér na stativ s jehož pomocí jde dalekohled uchytit na stativ a tak si uvolnit ruce při dlouhodobém pozorování z jednoho místa.Samozřejmostí je korekce dioptrií na pravém okuláry.
Kolečko centrálního ostření je konstruováno na pohodlné otáčení a doostření iv rukavicích během zimy.

Dalekohledy FUTURUS PRO se dodávají ve třech provedeních -
se zvětšenými: 7x, 10x nebo 16x. Všechny tři modely mají průměr objektivů 50mm. Označení WA u modelů 7x50WA a 10x50WA znamená, že dalekohledu mají širší zorné pole optroti běžným ďalekohadom s tímto zvětšením. Kompaktní tělo dalekohledu s pogumovaným povrchem zvšuje ochranu proti nárazům a vlhkosti.
Rozměry: šířka 215mm x výška 70mm x délka max.. 200mm. Váha: 1kg.

 

Recenze produktu Yukon Futurus PRO 7x50 WA

Hore