Top kvalita

Dalekohled Steiner Nighthunter 8x56

Kategorie: Dalekohledy
Kód produktu: PO20447
Záruční doba: 30 let
Dostupnost: Dostupný
30 693 Kč s DPH

Steiner - výjimečné zařízení po mnoha let výzkumné práce testování a rozvoje. Výsledkem je speciálně vyvinutý dalekohled pro použití optimalizované optiky v myslivosti. Využití a kombinace fluoridů a vzácných minerálních látek zajišťuje jasný přenos. Obrázky jsou ostré av nejvyšším kontrastu - až k okraji. Kontury jsou vždy jasně viditelné, rozptýlené světlo je redukováno na minimum.

High-Definition XP-Optika
Rozsáhlé testy na NighthunterXP STEINER potvrdily jeho jedinečné vlastnosti. Kontrastní barvy jsou výborné, vysoký přenos ve velké vlnové délce je zaručen. To je NighthunterXP zejména ve špatných povětrnostních podmínkách nebo při setmění je ideálním společníkem pro vaši lov. Vždy perfektní výhled za šera a za soumraku.

Steiner Sports-Auto-Focus
Firma STEINER používá na některých dalekohledech systém tzv.. mechanické paměti okuláru. Jedná se o mechanismus, který si "zapamatuje" nastavení okuláru. Pokud dalekohled používal někdo jiný, lze jej právě díky této funkci velmi snadno upravit zpět do polohy, která byla nastavena majitelem.

Zvětšení
Z nejpřísnějších testů, av úzké spolupráci s myslivci z celého světa, byl optimalizován pro požadavky pro noční lov zvěře. Jedinečná optika a vynikající uživatelský komfort zaručují kontrast pro pozorování v extrémních podmínkách.

ClicLoc-očnicový systém
Rychle a snadno přepínat mezi třemi variantami. Nově vyvinutý ClicLoc-eyecup systém umožňuje zpracovat pouze jednu ze tří možností vybraného výkonu: Ergonomicky maximálně snížené nesjednocenou, válcové pro každodenní situace, přizpůsobené pro brýle.

ClicLoc-zapínání popruhu
Díky promyšlenému zapínání popruhu dalekohledu vždy sedí pevně. Avšak popruh s zvládnout a vyřešit znovu nainstalovat. Například snadná a rychlá výměna neoprenového popruhu.

Steinner Nano-Protection
Nepřekonatelně jasný obraz umožňuje prokázána Steiner Nano-Ochrana. Čočky mají ochranu povrch vůči nečistotám a vodu odpuzující povrch chrání před agresivním vlivům prostředí. Déšť, sníh a vlhkost jsou mimo z vašeho zorného pole. Čištění je mnohem snazší a odolná špína je minulostí.

Vyplněnou stlačeným dusíkem
Zamlžení nebo vznik kondenzace uvnitř dalekohledu je s touto high-tech technologií zcela vyloučeno. Dokonce i teplotní výkyvy od -40 ° až +80 ° C nemají vliv na dalekohledy. I v nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách je Váš Nighthunter XP vždy připraven k použití.

NBR-Longlife-pogumování
Speciálně vyvinuté pogumování povrchu dalekohledu je nejen velmi silné, ale má i velmi dobrou přilnavost. Ať už v chladu, horku nebo v dešti. Pryžový povlak withstands dělá váš dalekohled Steiner stále silný i ve slané vodě a kromě toho zabraňuje nežádoucím hluku.

Extrémní robustnost
Bezkonkurenční stabilita, lehká high-tech technologie. U modelů 8x56, 8x30 a 7x50 je použití vláken zesíleny pro odolnost vůči teplu a korozi. Použitím tohoto materiálu je dalekohled téměř nezničitelný.
Použité zpracované materiály jsou extrémně odolné a zajišťují, aby byla hmotnost binokulární minimalizována. Kromě toho umožňuje velmi kompaktní design.

Sériové příslušenství
Dodaný okulárový ochranný obal je zcela vodotěsný a zabraňuje znečištění prachem nebo dešťovými kapkami. Ty budou v závislosti na modelu plastové nebo neoprenové.

Technické parametry:

 • Model: Nighthunter 8x56
 • Třída: Expetrl
 • Zvětšení: 8 x
 • Průměr objektivu: 56 mm
 • Způsob zaostřování: Sprts - Auto Focu
 • Vysoce kontrastní optika: High Deimition LX - Optik
 • Náplň - Dusík: přes dvoucestný ventil
 • Vodovzdornost: do 5 m
 • Výstupní čočka: 7 mm
 • Zorné pole / 1000 m: 135 m
 • Svítivost: 49
 • Zmrákavé číslo: 21
 • Hmotnost: 1090 g
 • Výška: 212 mm
 • Záruka: 30 let

Recenze produktu Dalekohled Steiner Nighthunter 8x56

qwerik123
proste pecka!!!kvalitný,pekný čisty obraz!!!delo
Tomáš
asi to najlepšie čo sa dá kúpiť na šero noc, kvalita za ešte rozumnú cenu pre mňa proste pecka 100 bodov

Hore