Steiner 8x56 PRO

Kategorie: Dalekohledy
Je nám to líto, ale prodej skončil.

 

Steiner - výjimečné zařízení po mnoha let výzkumné práce testování a rozvoje.Výsledkem je speciálně vyvinutý dalekohled pro použití optimalizované optiky v myslivosti. Využití a kombinace fluoridů a vzácných minerálních látek zajišťuje jasný přenos. Obrázky jsou ostré av nejvyšším kontrastu - až k okraji. Kontury jsou vždy jasno viditelné, rozptýlené světlo je redukováno na minimum.

Zvětšení
Z nejpřísnějších testů, av úzké spolupráci s myslivci z celého světa, byl optimalizován pro požadavky pro noční lov zvěře. Jedinečná optika a vynikající uživatelský komfort zaručují kontrast pro pozorování v extrémních podmínkách

NBR-Longlife-pogumování
Speciálně vyvinuté pogumování povrchu dalekohledu je nejen velmi silné, ale má i velmi dobrou přilnavost. Ať už v chladu, horku nebo v dešti. Pryžový povlak withstands dělá váš dalekohled Steiner stále silný i ve slané vodě a kromě toho zabraňuje nežádoucím hluku.

Extrémní robustnost
Použití vláken zesílené pro odolnost vůči teplu a korozi. Použitím tohoto materiálu je dalekohled téměř nezničitelný. Použité zpracované materiály jsou extrémně odolné a zajišťují, aby byla hmotnost binokulární minimalizována. Kromě toho umožňuje velmi kompaktní design.
High Contrast-Optics
Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje se velmi vysokou kvalitou za příznivou cenu. Poskytuje velmi ostrý a kontrastní obraz při všech světelných podmínkách, na přímém slunci nebo za šera.

Technické parametry


Účel použití: lov a pozorování zvířat
Vodotěsné: do 3 metrů
Zvětšení:8x
Průměr objektivu: 56 mm
Relativní světelnost:49
Šířka zorného pole na 1000 m: 122 m
Stmívací faktor: 21,2
Průměr výstupní pupily: 7 mm
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 2,3 m
Hmotnost: 1140 g
Rozměry (Š x V x H): 142 x 182 x 80 mm
Provozní teplota: od -20 ° C do +80 ° C

Balení obsahuje brašnu, poruhy na brašnu a dalekohled, neoprenové krytky na okulár.

 

Recenze produktu Steiner 8x56 PRO

Hore