Dalekohled Minox BL 10x44 BR

Kategorie: Dalekohledy
Je nám to líto, ale prodej skončil.

MINOX BL 10x44 BR

Pevné, lehké, pohodlné

Úkolem vývojových inženýrů Minox je identifikovat trendy a na jejich základěposkytnout inovativní produkty. Při vývoji nových BL 8x44 a BL 10x44 jim ještědopomohly experti na optiku z firmy Wetzlar. Díky otevřenému propojení okulárůjsou pohodlné, snadno uchopitelné a to iv náročných podmínkách. Kromě tohoposkytují uživatelům bezpečnou a spolehlivou obsluhu. Neomezují pohyb při pozorování přírody, zda při lovu a můžete je uchopit pouze jednou rukou.

Kromě toho novou produktovou řadu BL nabízí skvělé zorné pole zvýšené o 16%.Pohybující se objekty lze nyní zachytit ještě rychleji a spolehlivější.

Písmenko L v názvu BL znamená lehký. Dalekohled je opravdu lehký a to díky tomu, že tělo je vyrobeno z polykarbónu a je zpevněno gumou. Navíc má ergonomický design. Díky sofistikované technologii těsnění jsou nové BLdalekohledy voděodolné do hloubky 5 metrů. Dusíková výplň zabraňuje zamlžování skleněných povrchů a to i při náhlých a častých změnách teploty.

Nové optické systémy s mnohovrstvenou optikou zajišťují přirozený pohled apřirozené barvy. Díky roof prism a vrstvě fázové korekce se Vám dostanedokonalý detail a ostrý obraz i za slabé viditelnosti.

MINOX nabízí řešení i pro ty, kteří nosí brýle. Díky rozšířeným očním reliéfem si mohou vychutnat dokonalý pohled. Další výhodou jsou tečné gumové očnívýstupky.

Nové MINOX BL dalekohledy dodáváme s neoprenovým popruhem as pouzdrem.

Recenze produktu Dalekohled Minox BL 10x44 BR

Hore