Bukový dehet - 3 kg 80%
Sleva 9%

Bukový dehet - 3 kg 80%

Kód produktu: PO158
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Cena za 3 kg balení. Dehet, který Vám dodáváme je plnohodnotný neředěný 80% koncentrát. Je možné jej používat neředěný, nebo si naředit dle vašeho uvážení. I při doriedení do 5 kg budete mít stále hustší dehet než konkurenční dehty s pronikavější vůní a větší hustotou. Bukový dehet pro lákání a monitorování černé zvěře. Nebo i medvědů! Pak tam už ale nebudete mat divočáků.

Použití: přiláká divoká zvěř svou intenzivní vůní (podobná vůni udírny) z velkých vzdáleností - z Kalista, pelíšek a stanovišť na cílové místo. Aplikace: Vybrané stromy se natírají tenkou vrstvou bukového dehtu do výše cca 1m od země po celém obvodu nebo jeho části štětcem nebo plochým dřívkem. Černá zvěř se o natřené místa intenzivně "tře" (blahodárný vliv na zbavování se parazitů). Z tohoto důvodu doporučujeme pro aplikaci volit listnaté stromy se silnější borku (dub, jasan) nebo stromy, které nejsou vhodné pro další pěstování v lesním porostu. Počet natřených stromů a intervaly obnovy nátěru: V aplikačním místě doporučujeme dle našich zkušeností natřít 2-3stromy. Nátěr by měl být obnovován po 3-4 týdnech.

Upozornění: Produkt je zdravotně škodlivý při požití. Při zasažení kůže nutné důkladně omýt proudem vody a mýdlem. Vážně poškozuje zrak. Bezpečnost: Produkt musí být uložen mimo dosah dětí. Při styku s okem ihned vypláchnout proudem tekoucí vody a okamžitě vyhledat lékaře. Již není nutné sypat na zem velké množství krmiva, které na hromadách často napadnou plísně. Mnohdy tak nevědomky způsobujeme zvěře zdravotní potíže. Toto je možnost nahradit speciálními přípravky, které se již používaly v dávných dobách ačkoli v jiné podobě. Vnadidlo Vám umožní přilákat zvěř do míst Vašich představ. Nemusíte nosit velké množství krmiva stačí jen malé množství a zvěř toto místo bude navštěvovat. Zásada: zvěř musí být v okolí a jít pod správným větrem. Pak jsou účinky vnadidla velmi dobré. Výrobky jsou v praxi testovány již čtyři roky.

Trvanlivost výrobku je cca 1 rok. Všechny vnadidlá jsou na olejové bázi a pachovou stopu zanechávají na 100% po dobu 3 dnů, pak intenzita vůně oslabuje. Aplikace je vhodná na dřevěný kůl, kde se v rozštiepanej části postupně uvolňuje. Nanášejte ve více výškách, aby vnadící látka zavetrila co nejvíce prostoru. Máte možnost vnadidlo v malých dávkách nakapat i na seno, či pečivo. Zvýší to atraktivitu krmiva a délku působení. Na kuny zda lišky můžete kapat vnadidlo přímo do skolpca, nebo do umělé nory, nebo do skolpca či nory aplikovat pastu. Není vhodné ke konzumaci člověkem.

ZVER: černé zvěře: uzená makrela, kukuřice, jablko, rybina, pigamex-bylinná směs Lišky, kuny, dravci: uzená makrela, kalamáry, rybina, humr Spárkatá zvěř: anýz, jablko, kukuřice. Bukový dehet na ochranu zdravých stromů před otíráním divočáky. Aplikujte na kůl, pařez, nebo vyschlý strom.

Recenze produktu Bukový dehet - 3 kg 80%

Hore