Hagopur pachový ohradník s aplikátorem 675 ml

Kód produktu: FR191371
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
749 Kč s DPH

Odzkoušený a 100% účinný
Dlouhodobý účinek až 6 týdnů
širokospektré použití
Aplikace pomocí přibaleného aplikátoru

Pachový ohradník Hagopur je přípravek, který bezpečně odpudí všechny druhy zvěře z oblastí a ploch, kde zvěř není vítána. Odzkoušený a 100% účinný přípravek na odpuzení divočáků, jelenů, srnců, pod ... Hagopur je silně aromatický, ale pro člověka není nijak nebezpečný. Proto se může používat i v oblastech obývanými lidmi.

Jeho využití je opravdu širokospektrální, ať už v myslivosti, lesnictví, zemědělství, na ochranu půdy, luk, sadů, vinic, hřbitovů atd. Může se také použít proti překusování kabelů v autě. Je extrémně efektivní a může se používat celoročně. Po aplikaci je zaručen dlouhodobý účinek až do 6 týdnů. V případě velmi silných a vydatných dešťů doporučujeme aplikovat znovu pro dosažení 100% účinku.

Pachový plot - pěna je nosný materiál, který je možné ihned použít a který obsahuje přirozený pachový koncentrát, který po aplikaci působí cca. 4 - 6 týdnů. Aplikovaný pěnový zásobník vydrží cca 3 - 5 let. Pěnu, která sama drží na podložce, nanášíme v útvarech velkých asi jako tenisové míčky nebo v deseti centimetrových pruzích širokých asi 2 - 3 prsty na vidlice větví, kůru stromů, pařezy, kolíky nebo případně svodidla. Pěnu ideální aplikujeme na stranu odvrácenou od cesty. Tím se zvyšuje pozornost zvěře a nadále migruje. Ochranného účinku dosahujeme v kombinaci se zvuky a pohybem silničního provozu. Láhev obsahuje asi 200 pěnových koulí, které lze aplikovat ve vzdálenosti cca 5 m ve dvou řadách = 500 m pachového plotu na jedné straně cesty.

Osvědčený postup z praxe:

Pěnu jsme aplikovali vedle cestě, na místech kde docházelo k srážkám se zvěří. Hagopur jsme aplikovali na křiky, svodidla nebo dřevěné kolíky. Aplikovali jsme pěnu o velikosti tenisového míčku ve vzdálenosti asi 15-20 metrů. Účinek se projevil okamžitě a na aplikovaných místech již více nedochází k srážky se zvěří. Hagopur pravidelně aplikujeme na jaře a na konci léta.

Recenze produktu Hagopur pachový ohradník s aplikátorem 675 ml

Anonym
Peter
Aplikujeme ho pozdĺž ciest kde sú časté zrážky aut so zverou a veľmi to pomáha. Zver to síce neodradí prejsť na druhú stranu, ale keď to cíti je omnoho opatrnejšia.

Hore