Laserová svítilna G25

Kód produktu: PO330
Je nám to líto, ale prodej skončil.

G25 Laserová svítilna od nás je nejnovější model s celohliníkovým antireflexnímtělem, momentálně nejvýkonnější "svítilna" s kompaktním bodem s ostrými okraji,nesrovnatelné s žádným jiným Lasria na trhu. Je vhodné jako přisvícení k nočnímu vidění. Dokáže posunout noční vidění až o jednu generaci výše. Dokážete sledovatzvěř na obrovské vzdálenosti pouhým okem as optikou. Zvěř na teplotu světla ze svítilny LASER G25 nereaguje!

Laserová zelená lampa s nastavitelným ohniskem. Paprsek viditelný do 3 km, osvítízvěř a cíl do 1 km. Ideální v kombinaci s puškohledem, dalekohledem a dobroumontáží na pozorování. Délka 17 cm, hmotnost 350 g, černé provedení. Součástí lampy je baterie CR123, dálkový taktický nehlučný spínač a držák. Frekvencepaprsku 532 nm.

ALE POZOR! Laserové svítilny při teplotě pod 10 stupňů ztrácejí výkon, vypadá to jako s vybitým akumulátorem. Svítilnu třeba zabalit do izolační látky, nebo podobně. Všechny laserové zářiče se při nízkých teplotách chovají stejně. Zelenýlaserový bod Vlnová délka 532nm Rozšíření 10x Baterky CR123 Životnost zářiče5000 hodin Výstupní výkon 30mW Maximální vstupní průměr paprsku 15mmMinimální odchylka paprsku 0,05 mrad Maximální odchylka paprsku 1,5 stupněLaserová třída III b Provozní voltáž DC3V-5V Provozní teplota 10-40 ° C Teplota skladování -30-80 ° C Plné těsnění proti prachu a vodě. Vícevrstvé optické systémy. Rotační optický svazek, umožňuje rychlé nastavení průměru svazku.Zesílené koherentní světlo, nejefektivnější světlo na velké vzdálenosti.

Recenze produktu Laserová svítilna G25

Hore