Okamžitě nastavitelná střelecká hůl IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Kód produktu: PO672
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 899 Kč s DPH

Střelecké hole IBO PRIMO se těší stále větší oblibě mezi střelci. Jsou konkurenceschopné s holemi jiných značek, ale za příznivější a dostupnější ceny.

Vylepšená verze střelecké dvojnožka značky IBO PRIMO čtvrté generace. Zajistí vám 99% úspěšnost při střelbě na dlouhé vzdálenosti, jakož i při lovu na otevřených polích či loukách. Okamžité nastavení výšky pouze pomocí jedné ruky, kdykoliv potřebujete. V momentě si přizpůsobíte svou střeleckou hůl na jakoukoli výšku. Vysoce odolná a opravdu lehká hůl, která není problematická při transportu. Odnímatelná vrchní část s menším i větším závitem pro různé optické zařízení.

Možnost úhlů vrchní "V" pro komfortnější směrování ruce a zbraně jednoduchým povolením šroubu a přestavením do jiného úhlu. Praktické je i vrchní středové "V", které se dá lehkým povolením šroubu přesunout do jiného úhlu a také zcela odpojit. Střelecká hůl bipod IBO PRIMO má hmotnost 1,2 kg a výšku nastavitelnou od 117 cm (ve složeném stavu) do 190 cm. Nohy hole jsou ukončeny gumovými patkami.

Odpojením vrchní části se najednou z hole stane stativ díky použití většího a menšího závitu pro vaše optické zařízení, například na kameru, fotoaparát, dalekohled či na jinou optiku. V každé situaci jako je sezení, stání nebo klečení se stává dokonalou podpěrou v jakémkoli terénu, kdy poskytuje své tiché a plynulé nastavení. Bipod IBO PRIMO bude vaším oblíbeným pomocníkem, se kterým vám neujde už žádný výstřel.

Recenze produktu Okamžitě nastavitelná střelecká hůl IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Jozef
Kvalitná, ľahká strelecká palica, super rýchle nastavenie, neoceniteľný pomocník hlavne pri love posliedkou v našom poľnom revíri.
Boris
ľahká, tichá, kompaktná, veľká pomoc v revíri

Hore