WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - předváděcí WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - předváděcí 1
Sleva 70%

WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - předváděcí

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO958
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Kamera do přírody od nejrychleji se rozvíjejícího výrobce WILDGAME, jehož IBO Myslivec exkluzivně zastupuje pro ČR a SR. WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini je INOVATIVNÍ monitorovací zařízení. Tuto absolutní novinku Vám exkluzivně přinášíjen www.FOTOPASCA.sk. Wildgame Inovativní fotopast s rozlišením 10 MPx aWIFI připojením s dosahem 100-150 metrů, je spolehlivá kvalitní digitální fotopasts infračerveným přísvitem a volitelným WIFI modulem YN1 (prodává se samostatně). WIFI stromová kamera WILDGAME X10 min je vybavena 36 výkonnými diodami infračerveného blesku s dosahem až 15 metrů. Rychlé spouštění,možnost zachytávat video přes den iv noci, 10 MPx statické snímky a 1,9 X1.4"LCD obrazovka. To je řada vlastností, kterými se pyšní WIFI fotopastiWILDGAME X10 mini. Fotopast je možné připojit i pomocí USB kabelu (součást balení). WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini je napájena pomocí 8 AA baterií(není součást balení) a akceptuje 16 GB SD kartu (není součást balení)DOPORUČUJEME OBJEDNAT!

Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, byl předváděn zákazníkům, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.

Vlastnosti:

WIFI přenos na komunikaci s fotopasti. Je možné se pohodlně připojit k fotopasti pomocí wifi modulu s jakýmkoli zařízením s wifi komunikací. Připojte se s Ipod, s notebookem a pohodlně stahujte záznamy aniž byste museli být fyzicky při fotopasti nebo fotopast prozradit.
Komunikace wifi je možná až do 100-150 metrů. Vhodné pro městskou policii, ornitology, ochrana domů, farem, rybníků. Pohodlně stahujete záběry z pohodlí vašeho domova, auta, nebo stanoviště.

  • Funguje jako standardní fotopasti, které znáte
  • Připojitelnost WiFi, jednotka s volitelným WiFi modulem YN1
  • 36-ks diod výkonného infračerveného přísvitu s dosahem až 15 m
  • Zachycuje video přes den iv noci
  • Statické obrázky v ruzlíšení 10,0 MPx
  • 1,9 X1.4 "modrá obrazovka LCD
  • rychlé spouštění
  • balení obsahuje také USB kabel

Výhody: spolehlivá, kvalitní, odolná, kvalita za rozumnou cenu

Recenze produktu WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - předváděcí

Hore