GPRS přenos
Top kvalita
Mega výkon

Fotopast TETRAO Spromise S378 30Mpx 940nm 4G s odosílaním videa + O2 SIM karta ZDARMA

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO1055
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
11 414 Kč s DPH
 • Funkce odesílání VIDEA !!!
 • ČESKÉ MENU
 • HD video ve vysokém rozlišení 1080p se zvukem
 • O2 SIM karta ZDARMA na vyžádání
 • 30 Mpx snímač = fotografie v reálném 30 Mpx rozlišení
 • obousměrná komunikace přes aplikaci nebo SMS kódy
 • absolutně neviditelný přísvit 940 nm
 • velký 2,4" barevný displej
 • extra dlouhá výdrž na 12xAA baterií
 • rychlost spouště méně než 0,6 sekund
 • robustní tělo s perfektním realistickým maskováním

Fotopast Spromise S378 je inovovaný model fotopasti Spromise S328. Spromise S378 vyniká hlavně funkcí odesílání videa, přičemž tuto funkci nabízí jako jediná fotopast na trhu. Za zmínku třeba zmínit výkonný neviditelný přísvit, který je až o 40% výkonnější než u modelu S328 a S308. Fotopast disponuje neuvěřitelně rychlou odezvou softwaru, a posílání MMS zpráv, emailů a videa. Rychlost spouště je pouze 0,6 sekund.

Tato jedinčná fotopast umožňuje fotit až deset snímků za sebou takže vám neunikne žádný okamžik. Výhodou fotopasti je i odesílání originálních fotografí, které se automatický nezmenšují. Při zakoupení fotopasti Spromise S378 dostane celkem ZDARMA SIM kartu O2 s KREDITEM 200, - Kč a 500MB dat zdarma. Jednoduše nastavíte fotopast, vložíte SIM kartu a užívate si jedinečné záběry, které budou přicházet přímo na váš smartphone.


Momentálně absolutní jednička na trhu fotopastí v poměru cena/výkon. Žádná jiná lovecká kamera vám neposkytne tolik skvělých funkcí. A žádná jiná fotopast s podobnými funkcemi není tak cenově dostupná. Řeč je o novince mezi monitorovacími zařízeními, tzv. fotopastmi - SPROMISE S378 30Mpx 940nm.

Díky menu ve českém jazyce již pro Vás nebude vůbec žádným problémem nastavení fotopasti. Videa dokonce v HD rozlišení 1080p a se zvukem Vám poskytnou ten nejvyšší možný level záznamu dění na pozorovaném místě. Fotografie snímané prostřednictvím 30 Mpx snímacího čipu mají reálné rozlišení 30 Mpx. Neunikne Vám ani ten nejmenší detail ve dne ani v noci. Fotografie a videa se ukládají na SDHC kartu (do velikosti 32 GB), takže si je můžete pohodlně prohlédnout přímo v terénu ve fotopasti na barevném velkém 2,4" displeji.

SPROMISE S378 je přímo ideálním pomocníkem na hlídání Vašeho majetku a zároveň na nepatrné pozorování zvěře. To vše díky 44 diodám, které zajistí opravdu kvalitní a výkonný absolutně neviditelný přísvit s vlnovou délkou 940 nm. Neviditelnost fotopasti je znásobena i dokonale reálnou kamufláží. Žádný zloděj ani zvíře tak nemají šanci spatřit, že jsou sledováni. Chcete mít aktuální přehled o dění na monitorovaném místě? Pro SPROMISE S378 žádný problém. Dokáže vás kdykoliv a kdekoliv informovat prostřednictvím MMS nebo e-mailu. Pošle vám foto vždy, když nějaké pořídí. Jste tak plně informován o pohybu na daném místě. Díky nejvýkonnější anténě na trhu signál i tam, kde např. mobil už ne.

Všechny dostupné nastavení stromové kamery SPROMISE S378 dokážete provést i na dálku z pohodlí domova nebo kanceláře, a to pomocí obousměrné komunikace, kterou disponuje. Bezproblémově si ji můžete přestavit podle svých požadavků z telefonu, tabletu, počítače, notebooku. Prostřednictvím aplikace nebo jednoduchých a krátkých SMS kódů. Tuto výjimečnou NOVINKU vám na náš trh exkluzivně přináší IBO CZ LOVEC a www.FOTOPASTI.cz.

Aplikaci, jejímž prostřednictvím si svou fotopast SPROMISE S378 pohodlně nastavíte ve vašem počítači, si můžete stáhnout ZDE. (v počítači si nastavíte všechna nastavení a výsledný soubor jen zkopírujete na SD kartu, kterou používáte ve fotopasti, nastavení je jednoduché a rychlé.)

Aplikace, díky které dokážete ovládat a nastavovat svou fotopast SPROMISE S378 komfortně ze svého smartphonu si můžete stáhnout ZDE.

Naše doporučení: Ve vnitřní části fotopasti se nachází štítek, na kterém je napsáno IMEI číslo vaší fotopasti. Před umístěním na vámi zvolené místo, si popište nebo vyfoťte toto číslo. V případě nechtěné ztráty nebo odcizení zlodějem, dokážete za pomoci vašeho mobilního operátora nebo policie ČR fotopast s GSM modulem vypátrat. A to ihned v momentě, kdy se opět přihlásí do GPRS sítě.

IMEI číslo (International Mobile Equipment Identity) – jde o unikátní číslo, které je stanoveno výrobcem zařízení.

Specifikace:

Přísvit: absolutně neviditelný - 940 nm
Dosvit: až do 23 m
Rozlišení fotografie: 12 / 30 Mpx
Rozlišení videa: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Snímková frekvence videa (fps): 30 snímků / sec
Délka videa: 1 - 30 sek
Nahrávání zvuku: Ano
Rychlost spouště: do 0,6 sek
Interval spouště: 0 sek - 60 min
Citlivost senzoru: Nízká / Normální / Vysoká
Objektiv - clonové číslo:
F: 2.0
Úhel záběru objektivu: 62°
Úhel záběru PIR čidla při jeho minimálním dosahu: 150°
Sériové snímání: Ano (1 - 10 fotografie)
Časosběrná funkce: Ano (30 sek - 8 hodin)
MMS/4G modul: Ano
Obousměrná komunikace: Ano (aplikace / SMS kódy)
Časovač focení: Ano, možnost nastavení 2 časů
Vestavěný displej: Ano, barevný LCD 2,4"
Údaje zobrazené na fotografii: Datum, čas, teplota
Podpora SDHC karet: Až do 32 GB
Napájení: 4x AA, 8x AA nebo 12x AA (doporučujeme pro extra výdrž), možnost použití i dobíjecích akumulátorů NiMH / 6V externí zdroj
Závit na tripod: Ano
USB výstup: Ano
Hmotnost: 350 g
Rozměry: 152 x 127 x 89 mm
Provozní teplota: -20°C - +60°C
Obsah balení: fotopast, ultra výkonná anténa, micro USB kabel, popruh, návod v českém jazyce

Obsah balení:

 • 1x Fotopast Spromise S378
 • 1x Popruh pro upevnění fotopasti
 • 1x USB kabel pro připojení PC
 • 1x Návod v českem jazyce

Stručný návod jak nastavit přístup do fotopasti přes GMAIL:

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Fotopast TETRAO Spromise S378 30Mpx 940nm 4G s odosílaním videa + O2 SIM karta ZDARMA

ištvááánko
Je to absolutne najlepšia fotopasca na trhu.Mal som ich veľa to je ozaj špička!super pecka kvalitné video aj fotky!nemá chybu,krasne a bezproblemovo funguje aj cena je fakt dobra!!!!tuto fotopascu by som nemenil za žiadnu inú,vrelo doporucujem je to fakt suuuuper fotopasca!!!!
Anonym
okžiadna

Hore