Fotopast LEAF RIVER IR-7SS - předváděcí Fotopast LEAF RIVER IR-7SS - předváděcí 1 Fotopast LEAF RIVER IR-7SS - předváděcí 2
Sleva 95%

Fotopast LEAF RIVER IR-7SS - předváděcí

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO123
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Leaf River Digitální kamera s obrazovkou a záznamem zvuku. Rozlišení až 7 MPX! Technologie časné detekce, mód rychlého focení a širokoúhlý záběr objektivu spolu se zvukem a kvalitním videem dělají tuto fotopast lídrem na trhu.Automatická regulace INFRA přísvitu, nestane se Vám, že blízký objekt bude v noci moc ozářen. Zaznamenejte vše, co se děje ve vašich lesích s touto úžasnou kamerou a příslušenstvím. Nejenže uděláte barevné záběry av noci záběry s infačerveným přísvitem s efektivním dosvitem přes 20 metrů, ale je můžete vidět i na obrazovce 2,4 "přímo v těle fotopasti. Zoom a panoramatická rys vám umožňuje upravit obraz pro větší objekty jako je například jelení zvěř nebo los.Fotopast prodej.
USB kabel, RCA kabel, ocelová upevňovací konzole, ocelový bezpečnostní pás a montážní popruh jsou přiloženy v balení. Je vhodné dokoupit k fotopasti lanový zámek, na který mě fotopast již výřez v těle. Skříňka má maskování dubového dřeva s mechem a dřevem. Fotopast má vylepšenou spoušť s režimem rychlého záběru, který umožňuje až tři obrázky před tím než se zvolí čas pauzy nebo dělat MPEG-4 videa až s 35 obrázky za sekundu s rozlišením 640x480 pixelu, které také zahrnuje ZVUK. Paměť je možné rozšířit až na 2 GB SD kartou. Kovový rám poskytuje perfekní možnost zabezpečení zámkem přes kovový rám a tělo zařízení.
Umožňuje Vám doplnit Vaši Leaf River kameru o další infračervený přísvit pomocí jednoho až čtyř světelných jednotek pro jednu kameru. Quick Shot je nastavení, které staví Leaf River kameru mimo ostatní kamery v tom dobrém slova smyslu.Pomáhá zvyšovat efektivitu kamery. Uživatel může vybrat 1, 2 nebo 3 snímky, což umožňuje kameře zachytávat navzájem se sledující zvířata. Příkladem může být jelen sledující laň po chodníku. Kamera udělá obrázek laně a namísto toho, aby se nastavila na pauzu dříve než zachytí další obrázek, první obrázek uloží a je okamžitě připravena k zachycení druhého obrázku. Během toho však kamera zachytí i jelena, který přichází po velmi krátké době za laní a dokonce zachytí i třetí obrázek, jelena ještě většího, který obě zvířata následuje. Early Detection Senzor včasného zachycení obrázku pomůže eliminovat nezachycení obrázku, nebo zachycení jen obrázku ocasu zvířete, které prochází přímo před kamerou a to velmi rychle. Senzor pracuje na základě pěti detekčních zón a zabírá tak celou oblast zachycování kamery. Tím pádem se kamera spustí dříve a čas na zachycení se až zdvojnásobuje v porovnání s klasickým zachycováním většiny kamer. Trriger Speed / Battery Life - kamera je vybavena vypínačem s dvěma nastaveními, jedno pro rychlejší zachycení obrázků, druhé pro prodloužení životnosti baterií. Tento vypínač můžete použít bez potřeby zásahu do menu kamery. Nastavení rychlého zachycení bylo navrženo pro místa, kde zvířata jen rychle procházejí před kamerou, která má limitované množství času pro zachycení obrázku, je to například na chodnících. Nastavení šetření baterií umožňuje zanechat kameru na vzdáleném místě až po dobu několika měsíců a to bez použití solárního panelu nebo externího přívodu energie. Fotopast Leaf River Vám bude i při plné kartě stále zaznamenávat aktivitu na počítadle. Viewing Screen - kamery vám nabízejí zabudovanou zobrazovací obrazovku, která je určena pro snadnější navigaci v menu kamery. Pomocí této obrazovky můžete vymazat nebo prohlížet vaše obrázky bez potřeby externí pomůcky pro zobrazování. Také můžete využít zoom obrázků a pomocí až 4-násobného zvětšení si můžete na obrázcích zblízka prohlížet datum a čas.

Maximalizujte Vaše šance pomocí lepších nočních obrázků s infračerveným přísvitem a videí s dvakrát až čtyřikrát větším osvětlením s externím přísvitem, které můžete připojit ke fotopasti až 4. Každý má své napájení.

Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, byl předváděn zákazníkům, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.

Zaznamenává statický obrázek s rozlišením 5-7 Mpx farebně
Velikost fotografií     2650x1920 nebo 3200x2650
Velikost videa 320x240 pixelů / VGA640 x 480
Rychlost záznamu videa

320x240 – 35 snímků/sek.,

640x480 – až 30 snímků/sek.

Rychlost spouštění se méně než 1 s
Formát souborů JPG / AVI / ASR
Interval mezi záznamy 1 - 90 minut 
Délka videa Nastavitelná 0-60 sek.
Sekvence fotek na jeden poplach 1-3 okamžitě
Pracovní teplota -20°C až +60°C
Paměťová karta SD karta do 2 GB - doporučujeme objednat
Zachytáva vzdálenost přes den neomezeně, v noci více než 20 metrů + možnost externího přísvitu
Objektiv F = 3.0 ICR záber cca 38°
Napájení 3 x C batéria a 4 D bateria
Zobrazení nízkého stavu bateriepřesleddiodu Ano
Zobrazení plné karty přes led diodu Ano + záznam pohybů i při plné kartě
TV - out auto PAL/NTSC
PIR nastavitelná citlivost senzora posupně
Odolné tekoucí vodě a vlhku! Ano - vzduchotesnost
Nastavení Přímo v těle 2x displej + repro na prohlížení
Časovač aktivity/neaktivity Noční / denní / nonstop
Automatické nastavení výkonu INFRA Ano
Zvuk Ano – vysoká kvalita a citlivost

 

Recenze produktu Fotopast LEAF RIVER IR-7SS - předváděcí

Hore