EXTRA infra přísvit UWAY BLACK 940nm k fotopasti

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO740
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Externí ČERNÝ přísvit vhodný pro všechny fotopasti pracující s neviditelným infrapřísvitem. Tento přísvit se odlišuje od standardního INFRA přísvitu pro lovecké kamery tím, že je ABSOLUTNĚ neviditelný. Nevydáva absolutně žádný paprsek není vidět ani "oživení" diod při práci. Aktivní povrch je překryt speciálním filtrem -ne běžný černý filtr - a jsou zde osazeny diody s jinou frekvenci světla. Je kompatibilní s každou infra fotopastmi, úplně s každou. Spuštění snímačem, který je citlivý na světlo v infra spektru. Pracuje ve třech vrstvách, tři možnosti osvícení. Je možné zvlášť zapnout. První-základní 36 LED, druhá vrstva-široký záběr 36 LED,třetí vrstva-maximální vzdálenost 18 LED! Perfektní výkon a okamžitá odezvaPracuje na 4 baterie typu D. 6V externí port pro připojení. Spolupracuje s fotopastmi při fotkách i videích. Inovativní způsob přichycení a nastavení přes oblý držákvzadu. Antireflexní barva povrchu, patentované zařízení.

Černý blesk je možné používat i při fotografiích i při videích. Je možné ho připojit k jakékoliv infra fotopasti a využívat zvýšeného výkonu do 30 metrů nočního osvětlení. Také je možné připojit jej k standardní infra fotopasti, překrýt diody této infra fotopasti a využívat pouze osvětlení prostoru Speciální od ČERNÉHO EXTERNÍHO blesku.

Poslední možnost využití černého blesku je jeho připojení k BLACK - černé fotopasti Moultrie od www.FOTOPASCE.sk, kde zvýšíte výkon této BLACKfotopasti a Váš monitoring nebude absolutně zjistitelný ani při přímém pohledu na zařízení. Vhodné monitorování pozemky, budovy, silnice, městské policie, obce,doly a pod.

Recenze produktu EXTRA infra přísvit UWAY BLACK 940nm k fotopasti

Hore