Top kvalita
Super cena
Mega výkon

Kultivátor VILLAGER VTB 852

Kód produktu: VI037893
Záruční doba: 3 roky
Dostupnost: Dostupný
18 849 Kč s DPH

Nejprodávanější model

Kultivátor VILLAGER VTB 852 je skvělý pomocník pro domácí zahrádkáře, kteří hledají spolehlivý a kvalitní stroj na obrábění před sázením. Tento stroj vám poskytne dlouhou životnost, výkonnost, rychlost a hlavně spolehlivost. Zapomeňte na manuální a namáhavé trápení se s rýčem. Kultivátor vám ušetří množství času, peněz a energie.

- Spolehlivost

- Výkonnost

- Perfektní kombinace ovladatelnosti

- Nízká hmotnost

- Dlouhá životnost

- 3 - letá záruka

VTB 852 nabízí perfektní kombinaci ovladatelnosti, nízké hmotnosti a komfortní uživatelsky přístup. Ke kultivátoru je možné si dokoupit oblíbené příslušenství jako seřezávací kola či vyorávač na brambory. V jednom stroji tak najdete multifunkčního pomocníka pro práci ve vaší zahradě.

Stroj je poháněn motorem vlastní značky VILLAGER s výkonem 4,1 kW a objemem 212 cm3. Má 3 převody - dva vpřed a jeden vzad. Rukojeť kultivátoru je nastavitelná, takže výšku si můžete nastavit podle vaší potřeby. V ceně jsou 2 gumové kola pro pohodlnou přepravu stroje do úložného prostoru.

Pokud hospodaříte na větších vnějších plochách, doporučujeme tento kultivátor, který je našim nejoblíbenějším a nejprodávanějším strojem v této kategorii.

Motor, objem: VILLAGER VGR 250H, 212 cm3
Výkon: 4,1 kW
Objem palivové nádrže: 3,6 l
Objem olejové nádrže: 0,6 l
Pracovní šířka: 85 cm
Počet rotorů: 6
Převody: 2 dopředu, 1 dozadu
Převodovka: řemen + řetězová převodovka
Palivo: bezolovnatý benzín
Hmotnost: 61 kg

Recenze produktu Kultivátor VILLAGER VTB 852

Anonym
pracoval som s ním a bola to paráda, pôdu pripraví skvelo
Anonym
Zatiaľ spokojný

Hore