Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU 1 Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU 2 Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU 3 Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU 4
Sleva 6%
Pro profíky
Top kvalita
Mega výkon

Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU

Kód produktu: SA601020
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
34 299 Kč s DPH 36 399 Kč

Vysokovýkonné sečení bez kabelů a benzínu

Tichá, ekologická profesionální akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU z řady PROline, která se šířkou záběru 43 centimetrů zaručuje vynikající ovladatelnost a optimální volnost pohybu. Tato sekačka je ideální pro travnaté plochy do 1000 m2 s profesionálními požadavky.

Akumulátorové sekačky jsou ideální volbou pro ekologických lidi, lidi žijící v řadových stavbách apod. Podvozek sekačky je vyroben z vysoce kvalitního masivního hliníku. Travnaté plochy do 1000 metrů čtverečních můžete hravě sekat ve vámi zvolené výšce sečení, kterou si můžete pohodlně nastavit v 8 různých polohách od 25 do 80 milimetrů.

Aku sekačka 43 PRO-ACUU je vybavena sběrným košem, který má objem 45 litrů a jednoduše ho vyprázdněte. Stroj má jednoduché startování pomocí knoflíku - stisknete tlačítko a můžete začít sekat. Baterie lze snadno vyjmout a dát nabít. Rychlonabíječka a baterie jsou v ceně.

Nekompromisní kvalita je v SABO tradicí již více než 60 let a kombinuje pokrokovou technologii s vysoce kvalitními materiály a funkčním designem. Nové akumulátorové sekačky SABO lze snadno spustit stisknutím tlačítka.

Systém TurboStarTM

TurboStarTM je systém, který podporuje sběr posečené trávy a napadaného listí. Sekačka se chová jako vysavač, trávník vysaje a zůstává zcela čistý.

Výhody:

  • Výkonné sekání bez kabelu a benzinu
  • Ekologicky šetrná
  • Tichá
  • Žádné emise
  • Méně hluku
  • Jednoduché startování
  • Baterie a rychlonabíječka v ceně

Šířka sečení: 43 cm / 17 "

Výkon: 48 min. / 1000 m

Baterie: 2x 6 Ah 40V

Plocha sečení: do 1000 m2

Nastavení výšky sečení: 2,5-8,0 cm, 8 poloh

Nabíječka: rychlonabíječka

Skelet (podvozek): Hliníkový s ocelovou vložkou

Startovací systém: Click & Go (klikněte a jeďte)

Výškově nastavitelná řidítka: Ano

Systém SABO TurboStarTM: Ano

Objem sběrného koše: 45 l

Hmotnost: 28,5 kg

Recenze produktu Akumulátorová sekačka SABO 43-PRO ACCU

Hore