IR Iluminátor 940nm

Je nám to líto, ale prodej skončil.

L3 laser 90mW je přídavný laserový lR iluminátor sloužící k přídavnému osvětlení zorného pole přístrojů nočního vidění při nevyhovujících světelných podmínkách.

Laser L3 je možné instalovat pomocí malé weaver montáže na vhodný protikus umístěný na přístroji nočního vidění nebo jiném zařízení.

Směr paprsku laserového infra přísvitu L3 je nastavitelný pomocí rektifikačních šroubů v obvyklé pravoúhlé soustavě. Šířka paprsku je fokusovatelná v rozsahu 5 st.až 0,1 st. Při nejužším nastavení šířky paprsku laserový infra přísvit Laser L3 vyzařuje tenký záměrný paprsek. Tento může kromě funkce prosvětlení zájmového prostoru sloužit i jako záměrný laser. Vlnová délka vyzařovaného paprsku je 810 nm.

Intenzita vyzařovaného paprsku Laseru L3 je nastavitelná v 9 stupních v rozsahu vyzařovaného výkonu od 30 po 90 mW. Napájení je zajištěno jednou CR123 3V baterií. DOPORUČUJEME OBJEDNAT!
Kapacita baterie postačuje přibližně na 6hodin provozu.


Laser se vyzačuje kompaktními rozměry a minimální hmotností 75 g. Přesto je poměrně robustní a odolný vůči průniku vlhkosti, srážkové vody a prachových částic.
Rozsah provozních teplot je od -10 po +50 ° C.

Laser L3 90mW je zařazen do kategorie class IIIa, což znamená že po kráktodobé přímé expozici může dojít k ireverzibilnímu poškození sítnice oka až do vzdálenosti 100 m od zdroje.

Recenze produktu IR Iluminátor 940nm

Hore