Dámská kožená spoločenská kabelka TETRAO Viola

Kód produktu: TX93001PETVIO
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Skladom, odosielame ihneď
2 899 Kč s DPH
  • Čistý a jedinečný design
  • Navrženo na Slovensku
  • Doplněná o nápis TETRAO
  • Uzavíratelná patentem
  • Ideální dárek pro každou myslivkynu

Malá šikovná dámská lovecká kabelka se zajímavým tvarem zájmu každou myslivkynu. Je vyrobena z pravé poctivé kůže s hladkou úpravou a dobře si drží svůj tvar. Je vhodná na nošení přes rameno nebo jako crossbody. TETRAO kožená crossbody kabelka se hodí pro každou příležitost, ať už ji potřebujete na ples, svatbu, párty, někde do společnosti nebo na procházky.

Je velmi oblíbená pro svoji jednoduchost. Uzavírá se pomocí patentky. Myslivecká kabelka TETRAO Viola je ideálním doplňkem na každou společenskou akci. Kabelka TETRAO je vyrobena z kůže a doplněna krásnym nápisem TETRAO. Všechny lovecké kabelky TETRAO jsou jedinečné a propracované do nejmenšího detailu. TETRAO Viola je ideální kabelka pro myslinkyně. Potěšte svou drahou Dianu, tou stylovou a překrásnou kabelkou Tetrao. Skvělý dárek, který potěšíte každou ženu. Buď nenápadná, ale stylová jako voňavá fialka (lat. Viola), jejíž název tato kabelka nese.

Tato kolekce přichází pro všechny "Diany", protože se v ní spojuje divokost přírody a záhadné tajemství lesa. Věřím, že svou jedinečností si získá nejen srdce poľovníčok, ale všech žen.

Rozměry

výška x šířka x hloubka - 28 x 17 x 8 cm

Výjimečná myslivkyně ze střední Evropy, se smyslem pro ochranu přírody, chápající význam myslivosti, vzdělaná a pracující v profesionálním lesnickém a mysliveckém sektoru. Mladá žena, která je vzorem pro mladé generace, stejně motivuje zkušenější myslivce a ukazuje smysl práce pro faunu a ° óru krásné slovenské přírody. Udává trend a styl v myslivosti, aktivně ovlivňuje a tvoří pozitivní mínění nelovecké veřejnosti.

Testuje nejnovější produkty, tvoří recenze, fotostory, blogy po online i offline kanálech. Ovlivňuje a tvoří nové produkty se stylem, vysokou kvalitou a SRDCEM. Stejně jsou tvořeny produkty Tetrao, které jsou vyšperkované do detailu s ohledem na praktickou funkčnost a aktivně se podílejí na záchraně ohroženého Tetřeva Hlušce (Tetrao urogallus). Držíte v rukou produkty, které jsou na trzích celé Evropy tvořeny se srdcem pod limitovanými edicemi a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION Tvoříme spolu lépe myslivost #polovnicisrdcom.

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Dámská kožená spoločenská kabelka TETRAO Viola

šimon
nádherná a kvalitná kabelka, priateľka si ju veľmi chváli. odporúčam ako darček
Anička
Pekná dizajnová kabelka, nielen pre dámy poľovníčky

Hore