Dámská kožená kabelka TETRAO Orchis

Kód produktu: TX-VK22-ORCH
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
4 279 Kč s DPH
  • Ručně vyrobeno na Slovensku
  • Pravá italská kůže
  • Zdobená pozlacenou brožem krále lesů
  • Jednoduchý design
  • Nadčasovost

Milovnice mysliveckých kabelek a minimalismu zbystřete pozornost. Elegantní nadčasovou kabelku TEATRO Orchis využiješ po celý den. Vyrobena je z jemně opracované italské kůže příjemné na dotek. Dokonalý batůžek v zelené kaki barvě s pozlacenými prvky v kombinaci s velbloudí hnědou dělají tento kousek nepřehlédnutelným. Kožený odnímatelný popruh umožňuje nošení jen tak do ruky. Díky dlouhému, tlustému popruhu, který je také odnímatelný, můžeš nosit kabelku ležérně přes hrudník, jako cross-body. V interiéru kabelky se neztratíš, má prostorný vnitřek z broušené kůže v tmavě hnědé barvě. O pořádek se postará odnímatelná minikabelka z broušené kůže. Kabelka s koženým stahováním se bezpečně uzavírá na zip. Vykroč s ní sebevědomě a zazář jako vestavěč (lat. Orchis) na louce plné květin.

Parametry produktu:

Materiál: kůže
Podšívka: broušená kůže
Rozměry: VxŠxH: 26 x 26 x 15 cm
Údržba: Kůže je z výroby dostatečně ošetřena

Tato kolekce přichází pro všechny "Diany", protože se v ní spojuje divokost přírody a záhadné tajemství lesa. Věřím, že svou jedinečností si získá nejen srdce poľovníčok, ale všech žen.

Výjimečná myslivkyně ze střední Evropy, se smyslem pro ochranu přírody, chápající význam myslivosti, vzdělaná a pracující v profesionálním lesnickém a mysliveckém sektoru. Mladá žena, která je vzorem pro mladé generace, stejně motivuje zkušenější myslivce a ukazuje smysl práce pro faunu a ° óru krásné slovenské přírody. Udává trend a styl v myslivosti, aktivně ovlivňuje a tvoří pozitivní mínění nelovecké veřejnosti.

Testuje nejnovější produkty, tvoří recenze, fotostory, blogy po online i offline kanálech. Ovlivňuje a tvoří nové produkty se stylem, vysokou kvalitou a SRDCEM. Stejně jsou tvořeny produkty Tetrao, které jsou vyšperkované do detailu s ohledem na praktickou funkčnost a aktivně se podílejí na záchraně ohroženého Tetřeva Hlušce (Tetrao urogallus). Držíte v rukou produkty, které jsou na trzích celé Evropy tvořeny se srdcem pod limitovanými edicemi a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION Tvoříme spolu lépe myslivost #polovnicisrdcom.

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Dámská kožená kabelka TETRAO Orchis

Hore