Vzduchovka Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm Vzduchovka Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm 1 Vzduchovka Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm 2
Sleva 20%

Vzduchovka Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm

Kód produktu: 160.00.001
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
6 179 Kč s DPH 7 719 Kč

Vzduchovka Norica Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm je modifikací klasické vzduchovky Norica. Inovovaná verze má systém GRS (čili dusíkový píst) a hrubou hlaveň z eloxovaného hliníku. Pažba má rybiny na předpažbí, také na pistolové rukojeti a ventilovanou gumovou botku. Celková hmotnost je 4,8 kg.

Hlaveň má délku 455 mm s povrchem z eloxovaného hliníku, což zajistí vyšší odolnost vůči korozi a zvýšenou otěruvzdornost. Na hlavni je osazen tlumič.

Pažba je v provedení Monte Carlo černé barvy. Na pistolové rukojeti a předpažbí jsou rybiny, které zajišťují jistější úchop. Pryžová ventilovaná botka je měkká a velmi pohodlná. Celkově je pažba odolná, nenáročná na údržbu a velmi pohodlná při cílení.

Systém GRS - tento model používá místo pružiny dusíkový píst. Systém GRS zlepšuje vlastnosti vzduchovky při střelbě. Oproti pružinovým vzduchovkám jsou při vzduchovkách se systémem GRS menší otřesy a zpětný ráz, což pozitivně ovlivňuje přesnost a nezanedbatelná není ani nižší hlučnost při výstřelu.

Automatická pojistka je umístěna velmi prakticky v lučíku a odjištění je pohodlné a rychlé.

Součástí balení je i puškohled. Vzduchovka nemá mechanické mířidla, proto doporučujeme dokoupit puškohled z naší široké nabídky.

Technická specifikace:

Kalibr 4,5 (.22)
Hmotnost 4800 g
Délka hlavně 455 mm
Celková dĺžka 1160 mm
Úsťová rychlost 275 m/s
Energie 15 J

 

Recenze produktu Vzduchovka Norica Black OPS SNIPER 4,5 mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore