Set na čištění zbraně Fluna Tec

Kód produktu: EH520511
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
1 289 Kč s DPH

Výhodný set pro dokonale čištění zbraně a zbavení nečistot. Set obsahuje následující:

Odmašťovač 100 ml:

Keramické mazivo je přípravek na čištění a odmašťování od olejů, tuků a vosků. Čistí také usazeniny od střelného prachu i potu na rukou. Je možné jej použít manuálně nebo v ultrazvukovém čistícím stroji.

Čistící pasta na hlaveň 50 g:

Vysoce kvalitní čistící pasta na hlaveň zbraně. Slouží k odstranění střelného prachu a kovových zůstatků projektilu z hlavně zbraně, zejména olova, mědi nebo tombaku. Může se použít na hladké, jakož i tažené hlavně krátký a dlouhých zbraní.

Keramické mazivo 100 ml:

Fluna keramické mazivo je vysoce kvalitní keramický povlak pro všechny typy střelných zbraní. Navzdory své extrémní kluzkosti je Fluna GunCoating bez zbytků, vytváří na zbrani neviditelný suchý film a zvyšuje klouzavé vlastnosti pohyblivých částí na zbrani. Fluna GunCoating kompenzuje mikroskopicky malé praskliny a drážky a trvale vyhlazuje ošetřené povrchy. Opotřebení je omezeno na minimum.

Hadřík z mikrovlákna 40x40 cm

Recenze produktu Set na čištění zbraně Fluna Tec

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore