Super cena

Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X

Kód produktu: FS-FFS017X
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
3 889 Kč s DPH
  • 2 těsnící úrovně v závislosti na vakuované potraviny: suchá nebo vlhká potravina
  • Intuitivní ovládání stiskem jednoho tlačítka
  • Port pro použití příslušenství FoodSaver
  • Kompaktní skladování
  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus
  • Nastavitelná odsávací hlava
  • Automatické ukončení vakuování

         Systém skladování potravin s FoodSaver FFS017X je systém, který splňuje všechny požadavky na skladování potravin. Použijte kapsy a rolky FoodSaver na delší skladování potravin v mrazničce nebo v kuchyních. Používejte sáčky a rolky, jakož i čerstvé nádoby a kapsy na opakované vakuování na krátké a střední skladování v kuchyních nebo chladničkách. Používejte nádoby na čerstvost, kapsy na opětovné skladování a čerstvé nádoby na oběd, abyste jídlo udržovali v čerstvém stavu, když jste v práci, ve škole nebo na výletech.

         Pomocí vakuového těsnicího systému FFS017X FoodSaver můžete jednoduše vysávat potraviny s jedním dotykovým tlačítkem. Jednoduše vložte kapsa na potraviny do zásobníku a zavřete jej jednoduchým uzamykacím mechanismem. Zařízení automaticky odstraní vzduch z kapsy stiskem tlačítka. Pomocí indikátoru odsávání zjistěte, kdy bylo započata vakuování. Po úplném odstranění vzduchu začne zařízení s tepelným uzávěrem na utěsnění čerstvosti v kapse.

          Vakuovačkou FoodSaver používají profesionální silnou drážkovanou fólii, která umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje. Při takto balených potravinách se prodlouží doba skladování v mrazničkách oproti klasickému balení z 6 měsíců na 2 - 3 roky (maso, zelenina, ovoce). V chladničce se prodlouží doba skladování z jednoho týdne na 6 měsíců. Kapsy ze speciální fólie lze umýt a opakovaně použít. Zmrazené potraviny se mohou v této fólii vařit, rozmrazovat a ohřívat v mikrovlnné troubě.

           Udržujte své potraviny dlouho čerstvé a zabraňte tvorbě bakterií. Vakuované potraviny mají až několikanásobně delší dobu trvanlivosti než volně skladované potraviny. Proto nečekejte, pokud se vaše potraviny začnou kazit. Vakuová balička FoodSaver FFS010X-01 je investice, která se vyplatí. Šetříte potravinami a v konečném důsledku šetříte i svými těžce vydělanými penězi. Vakuové baličky potravin FoodSaver Vám na Slovensko exkluzivně přináší IBO Myslivec a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy více žádné zkažené a zapáchající potraviny.

           Technická specifikace:

           Napětí: 220 V, 50 Hz
           Příkon: 130 W
           Rozměry: 46,4 x 13,3 x 16,5 cm
           Hmotnost: 2,7 kg
           Záruka: 2 roky

           Obsah balení:

           1 × rolka fólie šíře 28 cm, délka 300 cm
           3 × sáček o objemu 0,94 l
           2 × sáček o objemu 3,78 l
           3 × ZIP sáček o objemu 0,95 l

           Recenze produktu Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X

           Anonym

           + kvalita

           + dostupnost doplnkov

           Anonym
           + Vzhled + Počet funkcí a jednoduchost ovládání + Kvalita - mám už dva roky a stále drží - Další spotřebič v domácnosti

           Hore