Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X 1 Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X 2 Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X 3
Sleva 20%
Sleva -20%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-20%
Super cena

Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X

Kód produktu: FS-FFS014X
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 475 Kč s DPH 3 094 Kč
 • Intuitivní ovládání stiskem jednoho tlačítka
 • Automatické vakuování a svaření fólie
 • Port pro použití příslušenství FoodSaver
 • Vertikální skladování
 • Ukazatel průběhu vakuování
 • Možnost mýt v myčce nádobí
 • Jednoduchý uzamykací mechanismus
 • Tlak: 0,53 bar

Nadčasové vakuové baličky potravin FoodSaver přicházejí s převratnou novinkou. Uchovávají dlouhodobě vysokou kvalitu a čerstvost potravin, aromatické potraviny si uchovají svou vůni. To vše několikanásobně déle, než klasicky uskladněné potraviny. Vakuovat můžete cokoliv, co potřebujete. Od masných potravin, přes zeleninu a ovoce, po omáčky a polévky.

Vakuová svářečka FoodSaver FFS014X v elegantním a kompaktním provedení je ideálním pomocníkem do každé domácnosti. Dá se skladovat ve vertikální poloze, je tak prostorově úsporná a vhodná pro všechny větší i menší kuchyně. Vakuovačka FFS014X je kompatibilní se vším FoodSaver příslušenstvím.

Vakuování potravin je jednoduchý proces, který zvládne úplně každý. Otevřete automatickou vakuovačkou, konec sáčku nebo fólie vložíte do nitra, vakuovačkou zavřete a stisknete tlačítko. V momentě máte potraviny zavákuované. Vlhkost a tekutiny z vakuovaných potravin se sbírají v okapové misce. Nic Vám z baličky nevytéká, nevznikne Vám tak žádný "bordel". Po skončení vakuování misku jen vytáhnete a tekutiny vylijete.

Vakuové baličky potravin FoodSaver používají profesionální silnou drážkovanou fólii, která umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje. U takto balených potravin se prodlouží doba skladování v mrazničkách oproti klasickému balení z 6 měsíců na 2 - 3 roky (maso, zelenina, ovoce). V lednici se prodlouží doba skladování z jednoho týdne na 6 měsíců. Kapsy ze speciální fólie lze umýt a opakovaně použít. Zmrazené potraviny se mohou v této fólii vařit, rozmrazovat a ohřívat v mikrovlnné troubě. Okapová miska sbírá přebytečnou vlhkost a tekutiny z potravin při vakuování.

Udržujte své potraviny dlouho čerstvé a zabraňte tvorbě bakterií. Vakuované potraviny mají několikanásobně delší dobu trvanlivosti než volně skladované potraviny. Proto nečekejte, dokud se vaše potraviny začnou kazit. Vakuová balička FoodSaver FFS014X je investice, která se vyplatí. Šetřete potravinami a v konečném důsledku šetřete i svými těžce vydělanými penězi. Vakuové baličky potravin FoodSaver Vám do Česka exkluzivní přináší IBO CZ LOVEC a www.IBOCZ.cz. nikdy více žádné zkažené a zapáchající potraviny.

Technická specifikace:

Napětí: 220 V, 50 Hz
Příkon: 150 W
Rozměry: 40,8 x 8,7 x 14,5 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Záruka: 2 roky

Příslušenství v balení:

 • 5 x sáček o objemu 0.94l
 • 5 x sáček o objemu 3.78l
 • 1 x příslušenství hadička pro použití s FoodSaver příslušenstvím

Recenze produktu Vakuová balička potravin FoodSaver FFS014X

Fred
Hezký vzhled, jednoduchá obsluha, kvalitní provedení, široké využití.
Tomáš
skvelé prevedenie , malí nezaberie veľa miesta na pracovnej doske, veľký pomocník pri balení masa ale aj ostatných potravín

Hore