Nordik Hind vábnička na vysokou zvěř

Kategorie: Vábničky
Kód produktu: PO211
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
909 Kč s DPH

Nordik Hind

Vábnička pro přivábení holé jelení zvěře, velkých predátorů a jelena SIKU v říji

Nordik Hind je zcela nová a unikátní vábnička. Je navržena speciálně tak, abyimitovala zvuk telete jelení zvěře v tísni. Tento zvuk probudí především laň, ale iostatní zvěř k aktivitě a přinutí ji přijít blíž. Tento způsob vábení je považován zanejúspěšnější v oblastech s hustým výskytem jelení zvěře.
Vábnička se také používá k vábení jelena SIKU v říji. Pro tento projev začněte do vábničky zlehka foukat bručivý zvuk, pak krátkým plynulým přechodem foukejtevelmi silně, pro dosažení vysokého pískavý zvuk, a pak opět krátkým plynulým přechodem snižte intenzitu dechu pro snadné zabručanie.
Základní model vábení:
Zavábíme 3x, počkáme a další vábení přizpůsobujeme podle odezvy vábení jelenů.Ten však může přijít i v tichosti a velmi opatrně bez odezvy.
Vábnička může být použita i pro vábení predátorů, jako jsou vlci, medvědi neborysy v oblastech s běžným výskytem jelení zvěře.

Tip: Vábnička je pro snadnější přenášení a manipulaci složená. Pro vábení adosažení autentických zvuků je nutné spodní část vábničky roztáhnout (prodloužit).Po skončení vábení ji jednoduše stisknutím opět složíte.

Recenze produktu Nordik Hind vábnička na vysokou zvěř

Ladislav
super kvalita

Hore