Vábnička Nordik Predator Hind - rujná jelenice

Kategorie: Vábničky
Kód produktu: PO211
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
899 Kč s DPH

Nordik Hind

Vábnička pro přivábení holé jelení zvěře, velkých predátorů a jelena SIKU v říji

Nordik Hind je zcela nová a unikátní vábnička. Je navržena speciálně tak, abyimitovala zvuk telete jelení zvěře v tísni. Tento zvuk probudí především laň, ale iostatní zvěř k aktivitě a přinutí ji přijít blíž. Tento způsob vábení je považován zanejúspěšnější v oblastech s hustým výskytem jelení zvěře.
Vábnička se také používá k vábení jelena SIKU v říji. Pro tento projev začněte do vábničky zlehka foukat bručivý zvuk, pak krátkým plynulým přechodem foukejtevelmi silně, pro dosažení vysokého pískavý zvuk, a pak opět krátkým plynulým přechodem snižte intenzitu dechu pro snadné zabručanie.
Základní model vábení:
Zavábíme 3x, počkáme a další vábení přizpůsobujeme podle odezvy vábení jelenů.Ten však může přijít i v tichosti a velmi opatrně bez odezvy.
Vábnička může být použita i pro vábení predátorů, jako jsou vlci, medvědi neborysy v oblastech s běžným výskytem jelení zvěře.

Tip: Vábnička je pro snadnější přenášení a manipulaci složená. Pro vábení adosažení autentických zvuků je nutné spodní část vábničky roztáhnout (prodloužit).Po skončení vábení ji jednoduše stisknutím opět složíte.

Recenze produktu Vábnička Nordik Predator Hind - rujná jelenice

Ladislav
super kvalita

Hore