Sleva -40%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-40%

Nůž TETRAO Imleria

Kategorie: Nože TETRAO
Kód produktu: TX-MNOZ-IMLER
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 541 Kč s DPH 4 235 Kč
  • Elegantní vzhled
  • Vyroben v Itálii
  • Ekologické pouzdro
  • Kvalitní uzamykací mechanismus Liner-lock
  • Kompaktní rozměry

Dlouho očekávané touhy lovců za kvalitními noži se staly skutečností. Značka TETRAO opět rozšiřuje svůj sortiment v podobě odolných a kvalitních nožů, jejichž výroba sahá až do Itálie. Elegantní nůž TETRAO Imleria je zde pro každého, kdo má rád malé nože v exkluzivním provedení s použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů.

Nerezová ocel W.4116, kvalitní uzamykací mechanismus, pevná rukojeť a kompaktní rozměry dělají z tohoto nože opravdového elegána mezi ostatními noži. Nerezový materiál chrání čepel před vznikem koroze. Jednoduchá, ale za to elegantní rukojeť se perfektně drží v ruce. Tvrdost na úrovni HRC 57 zajišťuje maximální pevnost čepele při jakémkoli řezání.

Nůž funguje na základě spolehlivého uzamykacího mechanismu Liner-lock. Práce s nožem je bezpečná a nemusíte se bát, že se samovolně čepel otevře, zavře nebo poškodí. Nůž je dodáván spolu s pouzdrem, vyrobeným z ekologické kůže. Suchohřiby (lat. Imleria), jejichž název nese i tento model, se vyskytují v jehličnatých nebo ve smíšených lesích, vy se s nožem TETRAO Imleria můžete vyskytnout prakticky kdekoli.

Parametry produktu:

Typ čepele: uzavírací
Materiál čepele: nerezový W.4116
Povrch: saténový
Tvrdost čepele: HRC57 (100 mm)
Rukojeť: Blue Burl
Tloušťka čepele: 2,8 mm
Uzamykací mechanismus: Liner-lock
Pouzdro: ekologická kůže
Barva pouzdra: černá
Celková délka: 220 mm
Hmotnost: 90 gr

Obsah balení:

Nůž TETRAO Imleria
Kožené pouzdro

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Nůž TETRAO Imleria

Hore