DVD - Encyklopedie zvěře České a Slovenské republiky
Sleva 25%

DVD - Encyklopedie zvěře České a Slovenské republiky

Kategorie: Lovecké filmy
Kód produktu: PO215
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Skladom, odosielame ihneď
817 Kč s DPH 1 089 Kč

Encyklopedie zvěře České a Slovenské republiky
I. díl - Ptáci - 103 minut
II. díl - Savci - 79 minut
106 druhů zvěře
Jena se o soubor dvou DVD, Encyklopedie zvěře ČR. Recenzi provedl kolektiv Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity pod vedením Prof. RNDr. Jaromíra Ašmery, DrSc.
Oba díly obsahují 16 řad, 25 čeledí a 106 druhů zvěře zoologických seřazených. Odborný komentář namluvili hlasatelé ostravské televize. Režisér a kameraman Zdeněk Kouřil žil po tři roky jen se svým psem v lese, na horách au vody, aby natočil život ve volné přírodě.
Prostřednictvím těchto DVD můžete poznat vzácné druhy ptáků, slyšet jejich hlasy, vnímat majestátnost dravců nebo se seznámit se všemi druhy vodního ptactva. Můžete být v těsné blízkosti října jelena, dívat se do očí (světel) zuřivého kance, sledovat souboje daňků na říjišti, být ve společnosti divokých koček, pozorovat ladné pohyby rysa, vyder, táhnoucí svorku vlků, divokost kun i rodinku medvědů při koupání a další unikátní záběry.
Encyklopedie je vysoce hodnocena nejen odborníky z oblasti školství, přírodních věd a myslivosti, ale i širokou veřejností. Byla oceněna na výstavách s přírodní tématikou, obdržela několik prvních cen v soutěžích celostátního povahu tohoto problému. Stejně byla kladně hodnocena iv zahraničí. Autor byl za natočení Encyklopedie vyznamenán asociací lovců beze zbraně ČR Řádem "Bezflinťáků".
Pro snadnou orientaci v bohaté a solidního náplni DVD je na vyhledávání přiložen seznam, kde je přesná stopáž.
Schváleno MR SPZ z 22.1.1999 jako učební pomůcka.

Recenze produktu DVD - Encyklopedie zvěře České a Slovenské republiky

Hore