Dvojitý řemen na zbraň | FOTOPASTI.cz

Dvojitý řemen na zbraň

Kód produktu: ZU-RZ80
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
1 709 Kč s DPH

Speciální dvojitý řemen je velmi oblíbený u myslivců a lovců, který zdolávají v revíry větší vzdálenosti, případně pro ty, kteří mají rádi volné ruce (při tažení ulovené zvěře,dohledávku, zkouškách psů, přikrmováním apod.). Řemen se používá pro nošení zbraně na zádech jako batoh, pro případ použití tradičního nošení / na slavnostním zahájení nebo ukončení lovu je možné dát oba popruhy spojené v jeden na jedno rameno. Řemen je podšitý protiskluzovou gumou. Délka jeho jednotlivých částí se dá regulovat. I když to tak na první pohled nevypadá a zdá se, že zbraň na zádech je těžko dostupná, je její složení a okamžité použití ke střelbě dílem pouze několik sekund.


Největší výrobce kožených výrobků Zubíček přichází v plné síle, v kompletní nabídce a se 100% kvalitou i na Slovensko s firmou IBO MYSLIVEC, která ho zastupuje pro Slovenský trh.

Výrobky tohoto špičkového výrobce znají snad všichni zapálený lovci a myslivci a nyní je můžete vlastnit i Vy! Výrobky z prvotřídní kůže s důrazem na funkčnost a zároveň na estetiku a propracované detaily. Nejpevnější část kůže, zabroušené a opracované okraje a ukončení, vynikající zbarvení, pevné švy, kvalitní podpůrné materiály, protiskluzové gumy, nejlépe karabiny, pevné a tiché zapínání, vše ručně vyráběné a ručně zdobené!

 
 
 

Recenze produktu Dvojitý řemen na zbraň

Hore