Automatický podavač krmiva 110 l / závěsný | FOTOPASTI.cz

Automatický podavač krmiva 110 l / závěsný

Kód produktu: PO
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Automatický podavač krmiva závěsný pro myslivce pro pohodlné a hygienické podávání krmiva domácí, farmové nebo divožijúcej zvěře. Kompletní zařízení se sudem, stojanem a podavačem s digitálními hodinamy. Možnost přemontovat a zaměnit typ podavače z naší nabídky za jiný typ v případě zájmu.

110 litrů kapacita sudu
digitální časovač
elektrický motor
Pevné těsné uzavírání sudu

Podavač krmiva je dodáván s TH-6VD digitální podávací jednotkou se 6V motorem. Ocelová, malovaná vnitřní strana sudu pro zvýšenou ochranu proti korozi!
Práškovou povrchovou úpravou ošetřené nohy
Je standardně dodáván s těžkým, uzamykatelným víčkem z polyethylenu

Feeder se dodává s Trophy Hunter Model # TH-6VD druhé generace. Čtyři (4) k dispozici denní krmné časy, každý programovatelné 1 až 20 sekundy na krmení
Nastavitelná (Lo / Medium / Hi) otáčky motoru ovládání pro použití s různými druhy krmení. Rozhazuje do kruhu až do 18 metrů. Zahrnuje in-line pojistku pro ochranu proti přetížení. Plošný spoj je zcela uzavřen v počasí - odolné pouzdro s ochranným gumovým těsněním.
Velké silikonové tlačítka odolné proti povětrnostním vlivům a snadno použitelné. Kabelový svazek je vytvarovaný do těsnění. 6V bateriový provoz. Možnost dobíjení baterie externím solárním panelem od www.FOTOPASTI.cz
Baterie nije jsou v ceně - Doporučujeme objednat kvůli výdrži, konektorem a připojení.

Recenze produktu Automatický podavač krmiva 110 l / závěsný

Hore