Stromová kamera Cuddeback Attac s výkonným bílým bleskem -  předváděcí Stromová kamera Cuddeback Attac s výkonným bílým bleskem -  předváděcí 1
Sleva 40%

Stromová kamera Cuddeback Attac s výkonným bílým bleskem - předváděcí

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO1156
Je nám to líto, ale prodej skončil.

 

Fotopast Cuddeback Attac s výkonným bílým bleskem Vám IBO Myslivec - největší dovozce - velkoobchod a maloobchod fotopasti přináší jako horkou novinku letošního roku opět jako první. Fotopast menších rozměrů než jsme u tohoto výrobce zvyklí s převratným designem napodobujícím strom - větev stromu. Výsledkem 25 leté tradice a zkušeností zn.. Cuddeback a více než tří let vývoje je tato funkcemi nabitá lovecká kamera - fotopast CUDDEBACK Attac s výkonným bílým bleskem. Nejrychlejší fotopast na světě, profesionální využití.

Fotopast poskytuje vynikající softwarové vybavení. ¼ sekundy je rychlost spouštění, tento parametr ji řadí mezi nejrychleji fotopasti! Směrový pohybový senzor směrován do středu znamená, že budete vidět více "ostrých" záběrů přímo ve středu fotografie. Reálné barvy, obraz ostrý a jasný ve dne s živými barvami a 5,0-megapixelovým rozlišením. Video v rozlišení 640x480 do 30 sekund. V noci si fotopast Cudeback Attack přisvíti
s výkonným bílým bleskem. Blesk má dosah do cca 17-20 metrů. Jako jediná fotopast dokáže dělat najednou i fotky i videa.

Také víte nastavit při tomto modely pravidelné zaznamenávání fotografii v přesně stanovených časových intervalech. Nastavte fotopast v time-lapse režimu a bude automaticky dělat fotky během během dne (bez spuštění přes pohybové čidlo).Jednoduché menu, snadno pochopitelné, manuální nastavení pravidelného časosběrné. To vám umožní sledovat velké plochy, jako jsou pole, pozemky a podobně. Vyberte si z osmi možností zpoždění - pauzy od 15 sekund do 30 minut a sledujte nonstop svůj bod zájmu. Používá SD karty od 1 GB do 32 GB kapacity (prodávány samostatně). Možnost připojení přes USB port. Fotopast je dodávána s Genius Cuddeback Mount systém s popruhem nebo šroub do stromu. Kamera běží na čtyři baterie typu D (není součástí balení). Až 50 000 snímkem fotopasti na jednu sadu baterii.
 
Vzhledem k tomu, že značka Cuddeback ukončila svou výrobu je fotopast ve slevě, přičemž se na tuto fotopast nevztahuje záruka. Fotopast je nová a nerozbalená.

Samozřejmostí od dovozce
www.FOTOPASCE.sk je záruka výrobce 6 měsíců zvýšena na 24 měsíců, poradenství, slovenský návody.
 
Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, byl předváděn zákazníkům, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.

Recenze produktu Stromová kamera Cuddeback Attac s výkonným bílým bleskem - předváděcí

Hore