Fotopast WILDGAME W8X 8 mpx
Sleva 7%

Fotopast WILDGAME W8X 8 mpx

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO956
Je nám to líto, ale prodej skončil.

 

  • 8,0 megapixelů
  • 14 metrů dosah neviditelného infra přísvitu, 36 LED diod
  • Možnost připojení až 16GB SD kartu
Co si můžete vychutnat kromě perfektních snímků z Vaší 8 mpx fotopasti je ještě cena, která dělá tu vynikající loveckou kameru velmi atraktívnu.Fotopasca od nejrychleji se rozvíjejícího výrobce WILDGAME, jehož IBO Myslivec exkluzivně zastupuje pro ČR a SR. Velký vestavěný LCD displej nabízí potřebná nastavení a velmi přehlednou kontrolu parametrů, intuitivní nastavování za velmi příznivou cenu.Fotopast dělá ostré fotografie velmi rychle - do 1,1 sekundy, videa do 30 sekund.

Velmi kompaktní tělo miniaturní tělo. Zadní strana fotopasti je protiskluzový upravena a jako první fotopast zadní stranu ohnutou - přizpůsobenou k tvaru stromu. Napájení 4, nebo 8 AA baterií, vodotěsné tělo, možnost externího napájení.Dokáže dělat fotky a ihned je přes USB přenášet do PC.

Ukazatel pořízených snímků a zbývajících, záznam teploty, v balení velmi praktické gumové popruhy s háčikmy na perfektní uchopení.On-board baterie udrží vždy Vaše nastavení dátumu a času. Bungee kabely jsou dodávány pro zajištění kamery ke stromu.

Recenze produktu Fotopast WILDGAME W8X 8 mpx

Hore