Svítilna OLIGHT T25 250 lm
Sleva 30%

Svítilna OLIGHT T25 250 lm

Kód produktu: PO221
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Špičková LED svítilna Olight T25-T R5 napájená ze 2xAA tužkových baterií nabízí světelný tok až 210 lumenů. Svítilna je osazená nejnovější výkonnou LED Cree XP-G R5. Osvědčené intuitivní ovládání povolením a utežením hlavy pro přepínání mezi čtyřmi světelnými režimy s výdrží až 108 hodin. Svítilna Olight T25-T R5 tak přináší vysoký výkon i dlouhou dobu provozu a je vhodná pro taktické i běžné domácí a outdoorové použití.

Parametry svítilny Olight T25-T R5: Používá nejnovější prémiovou výkonnou LED Cree XP-G R5 s životností 50 000 hodin. Celkem čtyři světelné režimy : 210 lumenů (2 hodiny) – 110 lumenů (4,5 hodiny) – 14 lumenů (108 hodin) – rychlé blikání (strobe 210 lumenů). Výše uvedené časy jsou měřeny při použití nabíjecích NiMH baterií s kapacitou 2500mAh. Změna režimů se provádí povolením a utažením reflektoru. Svítilnu lze napájet ze dvou tužkových AA baterií. Je možné použít alkalické, nabíjecí NiMH baterie i lithiové jednorázové tužkové baterie Energizer L91 Ultimate Lithium (poskytnou nejdelší výdrž a fungují za teplot hluboko pod nulou). Elektronika svítilny udržuje konstantní proud do LED, takže intenzita světla s vybíjením baterií neklesá. Svítilna si pamatuje režim ve kterém byla vypnuta a při dalším zapnutí se do něj vrátí. Lehce texturovaný reflektor pro perfektní široký světelný kužel. Vyrobeno z leteckého duralu s černou povrchovou úpravou Hard Anodized III. Svítilna je voděodolná dle standardu IPX-8. Ocelová spona pro zavěšení na opasek. Tvrzené sklíčko s antireflexním potahem. Taktický tlačítkový spínač na konci svítilny s funkcí momentální aktivace namáčknutím. Rozměry 15,3 cm (délka) x 2,3 cm (průměr). Hmotnost 72 gramů (bez baterií). Součástí balení je pouzdro, šňůrka na zápěstí, náhradní o-kroužky a gumová krytka vypínače.

Ovládání: Svítilna se zapíná stisknutím tlačítka na konci. Povolením a utažením hlavy svítilny se přepíná mezi světelnými režimy.

Recenze produktu Svítilna OLIGHT T25 250 lm

Hore