OLIGHT svítilna T10
Sleva 30%

OLIGHT svítilna T10

Kód produktu: PO220
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Špičková LED svítilna Olight T10-T R5 napájená 1xCR123 baterií nabízí světelný tok až 210 lumenů. Svítilna je osazená nejnovější výkonnou LED Cree XP-G R5. Osvědčené intuitivní ovládání povolením a utežením hlavy pro přepínání mezi čtyřmi světelnými režimy s výdrží až 84 hodin. Svítilna Olight T10-T R5 tak přináší vysoký výkon i dlouhou dobu provozu a je díky svým minimálním rozměrům vhodná pro každodenní nošení i běžné domácí a rekreační použití.

Parametry svítilny Olight T10-T R5: Používá nejnovější prémiovou výkonnou LED Cree XP-G R5 s životností 50 000 hodin. Celkem čtyři světelné režimy : 210 lumenů (1,2 hodiny) – 100 lumenů (3,3 hodiny) – 5 lumenů (84 hodin) – rychlé blikání (strobe 210 lumenů). Změna režimů se provádí povolením a utažením reflektoru. Svítilnu lze napájet jednou lithiovou baterií typu CR123, nebo jednou nabíjecí baterií typu RCR123. Elektronika svítilny udržuje konstantní proud do LED, takže intenzita světla s vybíjením baterií neklesá. Svítilna si pamatuje režim ve kterém byla vypnuta a při dalším zapnutí se do něj vrátí. Lehce texturovaný reflektor pro perfektní světelný kužel. Vyrobeno z leteckého duralu s černou povrchovou úpravou Hard Anodized III. Svítilna je voděodolná dle standardu IPX-8. Tvrzené sklíčko s antireflexním potahem. Taktický tlačítkový spínač na konci svítilny s funkcí momentální aktivace namáčknutím. Rozměry 8,8 cm (délka) x 2,2 cm (průměr). Hmotnost 36 gramů (bez baterií). Součástí balení je pouzdro, šňůrka na zápěstí, náhradní o-kroužky a gumová krytka vypínače.

Ovládání: Svítilna se zapíná stisknutím tlačítka na konci. Povolením a utažením hlavy svítilny se přepíná mezi světelnými režimy.

Recenze produktu OLIGHT svítilna T10

Hore