OLIGHT svítilna M20 SX-L2 Warrior

Kód produktu: PO275
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Špičková taktické LED svítilna Olight M20 S-X  CREE XM-L s diodou CREE XM-L disponuje výkonem až 500 lumenů a ovládáním jednou rukou. Svítilna je osazena nejnovější prémiovou LED Cree XP-G R5 a je určená primárně pro ozbrojené složky, osobní potřebu a pro myslivce. Dosvit až 250 metrů a výdrž až 200 hodin provozu. Zvolit lze 4 světelné režimy, přičemž elektronika udržuje konstantní intenzitu světla. Napájení pomocí li-ion akumulátoru 18650, 2x RCR123 a nebo dvou lithiových článků typu CR123A.

Ke svítilně nabízíme i bohaté příslušenství vhodné pro použití svítilny pro myslivost:

  • dlouhý kabelový spínač, montáže
  • Filtry a difuzory - červený filtr, zelený filtr, modrý filtr a bílý difuzér
  • Pro dosažení maximálního dosvitu nabízíme i reflektor s hladkým povrchem


Parametry svítilny M20 Warrior R5:

  • Používá prémiovou vysoce výkonnou LED Cree XP-G R5 s životností 50 000 hodin
  • Celkem 4 úrovně světelného výkonu: 100 lumenů (200 hodin) - 100 lumenů (5 hodin) - 500 lumenů (1,5 hodiny) - rychlé blikání (strobe 500 lumenů).
  • Časy výdrže jsou uvedeny s li-ion akumulátorem typu 18650 s kapacitou 2500 mAh.
  • Elektronika svítilny udržuje diodě konstantní proud, takže intenzita světla s vybíjením baterií neklesá.


Svítilna si pamatuje režim ve kterém byla vypnuta a při dalším zapnutí se do něj vrátí. Svítilnu napájí dvě primární lithiové baterie typu CR123A (3V, nedobíjecí). Jako nabíjecí alternativu doporučujeme li-ion akumulátor 18650 (3,7 V), lze použít i dva li-ion akumulátory typu RCR123. Výjimečný systém chlazení elektroniky a diody Design těla svítilny umožňuje pevné, neklouzající držení Úderný ráfek z nerezové oceli našroubovaný na reflektoru svítilny (vhodný pro boj zblízka, odstranitelný) Taktický kroužek pro uchopení "doutníkovou technikou" (odstranitelný) Kovový klip pro uchycení za opasek (odstranitelný ) Vyrobeno z leteckého hliníku s povrchovou úpravou Hard Anodized III v černé, nebo stříbrno-šedé barvě Nárazu vzdorná podle vojenské specifikace US MIL-STD-810F. Tvrzená ultra čistá čočka Parabolický reflektor se povrchem typu pomerančová kůra (orange peel) pro lepší světelný kužel Svítilna je vodotěsná do hloubky 1m. Taktický tlačítkový spínač na konci svítilny s funkcí momentální aktivace namáčknutím. Rozměry: 14 cm (délka), 3,4 cm (průměr hlavy), 2,5 cm (průměr těla) Hmotnost: 121 gramů (bez baterií) Součástí balení je pouzdro na opasek, šňůrka na zápěstí, dva o-kroužky, gumová krytka vypínače a pouzdro na baterie

Ovládání: Svítilna se zapíná stisknutím tlačítka na konci svítilny. Při zapnutém svítidle je možné přepínat režimy stisknutím druhého tlačítka (s vyznačeným S) na boku. Svítilna si pamatuje naposledy nastavený systém výkonu. Pokud je svítidlo vypnuto, stisknutím a podržením bočního tlačítka S se M30 zapne hned do zábleskového režimu strobe, po puštění tlačítka se opět vypne. Upozornění: Používejte pouze kvalitní baterie, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterie. Vyndejte baterie ze svítilny pokud ji nebude delší dobu používat nebo pokud je baterie již vybitá. Jinak může u některých méně kvalitních baterii dojít k poškození svítilny. Vkládejte baterie kladným pólem směrem k hlavě svítilny. Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.

Pokud svítilna bliká či se nerozsvítí, může to být způsobeno:

  • Baterie jsou téměř vybité - vyměňte je.
  • Kontakty uvnitř baterie jsou zanesené - očistěte je houbičkou namočenou v alkoholu.
  • Hlava, tělo či zadní část svítilny jsou uvolněné - přidejte lubrikant na těsnící kroužky a dotáhněte pevně jak hlavu tak konec svítilny.

Recenze produktu OLIGHT svítilna M20 SX-L2 Warrior

Hore