Dobíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Kód produktu: EB2220V
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Skladom, odosielame ihneď
119 Kč s DPH

Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Dosáhnout s nimi finanční úspory a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte. Zní to jako nedosažitelná kombinace požadavků. Nabíjecí baterie GP ReCyko, ale všem těmto přáním s nadhledem vyhoví.

Nová generace baterií ReCyko, která zahrnuje širokou škálu produktů pro běžné i profesionální použití, totiž přináší ještě lepší výkonnost a je šetrná k životnímu prostředí. V kombinaci se smart nabíječkami ReCyko tak dosáhnete unikátní koncept nabíjení. Díky všem těmto výhodám šetříte s použitím baterií ReCyko jak přírodu, tak i svou peněženku.

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro jsou vybaveny technologií EnergyLock, která minimalizuje samovolné vybíjení, které je při standardních bateriích zcela běžné. Tzv. LSD efekt (Low-Self-Discharge) zajistí, že jsou baterie připraveny k okamžitému použití i v případě, kdy od jejich výroby uplyne dlouhá doba. Při skladování baterií ReCyko Pro při pokojové teplotě si udrží i po pěti letech až 70% energie a při opětovném nabití rychle dosáhnete plnou kapacity.

Životnost nabíjecích baterií je vždy limitována určitým počtem nabíjecích cyklů. Baterie ReCyko Pro jsou však přizpůsobeny náročným požadavkům uživatelů tak, abyste na ně mohli vždy naplno spolehnout. Dokonce i po více než 1 500 vybití a nabití si stále uchovávají svou původní kapacitu. To je předurčuje pro časté používání na několik let.

kológia hraje při bateriích ReCyko jednu z hlavních úkolů. Více než 10% materiálu je při výrobě baterií použité z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na trhu. A zároveň více než 94% materiálů, z nichž jsou baterie vyrobené, je opět recyklovatelných.

Výrobce nezapomněl ani na krabičku a iv tomto směru drží své prvenství. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na světě vyrobené pouze z papíru - tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.

Technické parametry:

Kapacita: 2 000 mAh
Napětí: 1,2 V
Typ článku: NiMH
Počet článků: 6 ks
Počet nabíjecích cyklů: 1 500 ×

Cena se vztahuje pouze na 1 kus baterie, nikoli na balení !!!

Recenze produktu Dobíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Hore