Myslivecká kamera AC5x HD - předváděcí | FOTOPASTI.cz
Myslivecká kamera AC5x HD - předváděcí Myslivecká kamera AC5x HD - předváděcí 1
Sleva 36%

Myslivecká kamera AC5x HD - předváděcí

Kategorie: Akční kamery
Kód produktu: PO951
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Kamera na zbraň s infra přísvitem do 10 metrů, nebo nahrávání Vašeho lovu přímo z posedu, nebo stanoviště! Akční kamery Wildgame model AC5x má 5 Mpx rozlišení při fotografiích, dokáže dělat v módě rychlé fotografie, kde při každé vyhodnocuje čas závěrky a clonu až 9 snímků ihned za sebou. Video v rozlišení WVGA 848x480 nebo HD 720i.

Záznam na vnitřní paměť 64 MB, nebo externí MICRO SD kartu až 32GB / není součástí /. Jednoduše připojitelné i přes USB port. Kamera do přírody je vodotěsná, v nabídce je i ochranný obal.V balení až 5 montáží včetně montáže na zbraň, stativy, montáž se šroubem do dřeva, mohutný "skřipec" a pod. Širokoúhlý záběr objektivu s možností až 4-násobného zoomu. 1,5 "displej na nastavování a sledování údajů. Myslivecká akční kamera je napájena vlastní Li-ion baterií, 900 mAh., 3,7 V. / je součástí balení /.

Testovány a schváleny po kalibry 30-06, nebo 300WM!

Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, byl předváděn zákazníkům, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.

Recenze produktu Myslivecká kamera AC5x HD - předváděcí

Hore