ALPENHEAT MEETING 2019

Tým IBO CZ LOVEC se stále zdokonaluje ve znalostech o produktech. Tentokrát jsme se zúčastnili mezinárodního produktově - distributorského meetingu organizovaného firmou Alpenheat v blízkosti města Graz v Rakousku.


Alpenheat je společnost s dlouholetou tradicí, která je zaměřena na výrobu a distribuci vyhřívačů a sušičů. Silné stránky společnosti jsou osvědčené technologie, podložené spolupráci s výzkumnými institucemi, využívání certifikovaných materiálů a neustálé soustřeďování se na rozvoj a vývoj nových produktů. Školení bylo vedeno přímo generální manažerkou firmy - Tanjou Gragl.


Meeting byl rozdělen na dva dny, v rámci kterých nám bylo předvedeno kompletní portfolio produktů Alpenheat: sušiče, vyhřívané oblečení a obuv, různé doplňky na vyhřívání, ale i doplňky pro sport. Představena nám byla i úplná novinka od Alpenheat, a to externí baterie a ohřívač rukou v jednom. Tato baterie je odolná vůči mrazům a kromě nabíjení zařízení lze využít i jako malý ruční ohřívač. Potěšilo nás také rozšíření portfolia o produkty v zelené barvě určené speciálně pro myslivce.


Celé dva dny probíhaly v přátelské a uvolněné atmosféře s prostorem na diskuse o místech pro zlepšení výrobců i prodejců. Firma Alpenheat si pro nás připravila bohatý program i mimo školení a ukázali nám tradice v dané oblasti. Jednou z nich byla návštěva mlýnu, kde probíhá řemeslná výroba BIO produktů a dýňového oleje.

Druhou byla návštěva nejvýše položené vinné oblasti v okolí s večeří a posezením ve vinném sklípku Pichler Schober. Zároveň jsme měli možnost poznat se ať už s Alpenheat týmem nebo s ostatními účastníky školení z Lotyšska, Švýcarska a Francie. Odcházeli jsme tedy v dobré náladě a s motivací do nové sezóny.