Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY

Kód produktu: SA211020
Záruční doba: 2 roky

Momentálně nedostupné

23 369 Kč s DPH

Spolehlivá a výkonná benzínová sekačka SABO se 4-taktním benzínovým 2,4 kW motorem BRIGGS & STRATTON. Šířka záběru nože je 43 cm. Tato sekačka je vhodná pro sečení velkých ploch o rozloze cca 1000 m². Výška sečení je snadno nastavitelná jednou rukou v 8 polohách s rozpětím 25-80 mm. Sběrný koš s objemem 65 litrů ve spolupráci se signalizací naplnění a systémem TurboStar zajišťují pohodlný sběr posečené trávy. Rukojeť je snadno nastavitelná podle potřeby. Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY je vybavena pojezdem s konstantní rychlostí 3,6 km/h. Kolečka jsou uložena v kuličkových ložiscích. Skelet sekačky je vyroben z odlehčeného hliníku, díky čemuž je hmotnost sekačky jen 35 kg. Při této hmotnosti je manipulace se sekačkou jednoduchá. Snadno se dá uchopit za madla nebo skelet a přenášet. Mulčování, po výměně nože za mulčovací sadu, není žádnou překážkou. Sekačka na trávu 43-A ECONOMY patří k nejprodávanějším a nejvyhledávanějším modelem hobby sekaček SABO, o čemž svědčí množství jejích spokojených uživatelů. S modelem 43-A ECONOMY kupujete nejen sekačku, ale zároveň i kvalitu.

Šířka záběru nože: 43 cm

Motor, výkon: Briggs & Stratton 675 EXi, 2,4 kW, 4 T, 2800 U/min

Hlučnost: 96 dB(A)

Doporučená plocha sečení: 1000 m²

Nastavení výšky sečení: 8 poloh: 25-80 mm

Systém TurboStar: Ano

Objem sběrného koše: 65 litrů (součást balení)

Mulčovací sada: Ano (není součást balení)

Řidítka s nastavitelnou výškou: Ano (3 polohy)

Elektrostart: Ne

Pojezd: Ano, 3,6 km/h

Uložení kol: Kuličková ložiska

Hliníkový podvozek: Ne

Materiál skeletu: Hliník

Výhody: Lehká, skladná, přenosná, mulčování

Hmotnost: 35 kg

Recenze produktu Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY

Anonym
Mám 9 rokov, stačí vymeniť olej, filter, vyčistiť. Nedávno som ju demontoval, aby odkontrolovat, ale je tam zaistene tak, aby sa neznečistil ani remen ani ventilátor a remen bol ako nový po 9 rokov. Prepočítaním kúpnej sumy na roky prevádzky bude Sabo najlacnejšia, hoci nákupná cena je najvyššia. Jednoduché, ale super pevné kosačky, kosim vela, celú sezónu. V porovnaní s ostatnými kosačkami odporúčam, aby si susedia kúpili tento stroj, ktorý nemá konkurenciu, dokonale zbiera a spoľahlivo funguje.
Anonym
Keď chcete naozaj kosačku na úrovni dural skelet guľôčkové ložiská výkon na jednotku jednoduché štarty hlavne po zime... za tie peniaze stojí za to po 20rokoch výmena za nový táto ma určite prežije

Hore