Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY
Sleva 5%

Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY

Kód produktu: SA211019
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
21 819 Kč s DPH 22 859 Kč

Spolehlivá a výkonná benzínová sekačka SABO se 4-taktním benzínovým 2,4 kW motorem BRIGGS & STRATTON. Šířka záběru nože je 43 cm. Tato sekačka je vhodná pro sečení velkých ploch o rozloze cca 1000 m². Výška sečení je snadno nastavitelná jednou rukou v 8 polohách s rozpětím 25-80 mm. Sběrný koš s objemem 65 litrů ve spolupráci se signalizací naplnění a systémem TurboStar zajišťují pohodlný sběr posečené trávy. Rukojeť je snadno nastavitelná podle potřeby. Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY je vybavena pojezdem s konstantní rychlostí 3,6 km/h. Kolečka jsou uložena v kuličkových ložiscích. Skelet sekačky je vyroben z odlehčeného hliníku, díky čemuž je hmotnost sekačky jen 35 kg. Při této hmotnosti je manipulace se sekačkou jednoduchá. Snadno se dá uchopit za madla nebo skelet a přenášet. Mulčování, po výměně nože za mulčovací sadu, není žádnou překážkou. Sekačka na trávu 43-A ECONOMY patří k nejprodávanějším a nejvyhledávanějším modelem hobby sekaček SABO, o čemž svědčí množství jejích spokojených uživatelů. S modelem 43-A ECONOMY kupujete nejen sekačku, ale zároveň i kvalitu.

Šířka záběru nože 43 cm
Motor, výkon Briggs & Stratton 675 EXi, 2,4 kW, 4 T, 2800 U/min
Hlučnost 96 dB(A)
Doporučená plocha sečení 1000 m²
Nastavení výšky sečení 8 poloh: 25-80 mm
Systém TurboStar Ano
Objem sběrného koše a objednací číslo 65 litrů (součást balení)
Mulčovací sada a její objednací číslo Ano (není součást balení)
Řidítka s nastavitelnou výškou Ano (3 polohy)
Elektrostart Ne
Pojezd Ano, 3,6 km/h
Uložení kol kuličková ložiska
Hmotnost 35 kg
Hliníkový podvozek Ne
Materiál skeletu Hliník
Výhody lehká, skladná, přenosná, mulčování
Objednací číslo SA1454

Recenze produktu Benzínová sekačka SABO 43-A ECONOMY

Anonym
Mám 9 rokov, stačí vymeniť olej, filter, vyčistiť. Nedávno som ju demontoval, aby odkontrolovat, ale je tam zaistene tak, aby sa neznečistil ani remen ani ventilátor a remen bol ako nový po 9 rokov. Prepočítaním kúpnej sumy na roky prevádzky bude Sabo najlacnejšia, hoci nákupná cena je najvyššia. Jednoduché, ale super pevné kosačky, kosim vela, celú sezónu. V porovnaní s ostatnými kosačkami odporúčam, aby si susedia kúpili tento stroj, ktorý nemá konkurenciu, dokonale zbiera a spoľahlivo funguje.
Anonym
Keď chcete naozaj kosačku na úrovni dural skelet guľôčkové ložiská výkon na jednotku jednoduché štarty hlavne po zime... za tie peniaze stojí za to po 20rokoch výmena za nový táto ma určite prežije

Hore