Průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS Průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS 1 Průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS 2
Sleva 37%

Průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Kategorie: SCHEPPACH
EAN4046664091141
Záruční doba: 4 roky
Dostupnost: Dostupný
1 999 Kč s DPH 3 190 Kč

Průmyslový vysavač na suché mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS s mechanickým oklepem filtru objemem sběrné nádoby až 30 litrů. Tento výkonný vysavač má skvělou výbavu a jako jeden z mála ve své třídě je vybaven funkcí mechanického poklepnutím filtru. Při vysávání některých materiálů má filtr snahu ucpávat. Mechanickými rázy ho těchto částic jednoduše zbavíte a můžete pokračovat ve vysávání bez nutnosti rozebírání stroje a ručního čištění filtru.

Vysavač má odolné tělo z nerezu se spodním vypuštěním vody, čtyři otočná kolečka a velké madlo pro jednoduchou a snadnou manipulaci, integrované držáky na dlouhý kabel a příslušenství, integrovaný výhod pro funkci foukání, díky níž vyfoukáme nečistoty iz těžko přístupných míst. Dlouhá hadice má velký průměr. Zásuvka na 230 V pro připojení elektrického nářadí s automatickým spínačem a beznástrojová systémem pro snadnou a rychlou výměnu filtru.

Díky velké délce kabelu má i hadice velký dosah. Celý vysavač SCHEPPACH ASP 30 PLUS má nízkou hmotnost a snadné ovládání. Díky konstrukci na výšku nepotřebuje ani příliš mnoho místa na skladování. Podlahová hubice má přepínání pro hladké podlahy a koberce. Vysavač je dodáván s bohatým příslušenstvím včetně velmi účinného Hepa filtru. Vysavač je jako stvořený do domácností, garáži, dílen, ale i pro potřeby řemeslníků.

Motor: 230 V / 50 Hz

Příkon: 1200 W

Max. příkon zásuvky 230 V: 2000 W

Objem sběrné nádoby: 30 litrů

Max. podtlak: 20 000 Pa

Délka kabelu: 4 metry

Délka hadice: 3 metry

Integrovaná funkce foukání: Ano

Spodní výpusť vody: Ano

Mechanický oklep filtru: Ano

Příslušenství: Sací hadice 3 m, kovová teleskopická trubka O 34 mm s možností prodloužení až o 86 cm, podlahová přepínatelná hubice, štěrbinová hubice, prachový sáček, Hepa filtr

Hmotnost: 6,8 kg

Recenze produktu Průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore