Pro profíky
Top kvalita
Super cena

Přepravník VILLAGER VillyDumper 400 WD

Kód produktu: VI067078
Záruční doba: 3 roky
Dostupnost: Dostupný
38 969 Kč s DPH 41 579 Kč

Přepravník na kolech VILLAGER VillyDumper 400 WD je neocenitelným pomocníkem na stavbě. Tento kolový přepravník vám umožní velmi pohodlné přepravování až 400 kilogramů pevných nebo sypkých materiálů a to i na velmi špatně přístupných místech. VillyDumper je skvělý na přepravování štěrku, kamene, dlažby, cihel, zeminy, písku, ale například i trávy nebo dřeva.

Takový stroj se používá zejména na staveništích, při demoličních pracích nebo rekonstrukcích objektů. Dále své využití najde v zahradnictví, lesnictví, zemědělství, při výkopových pracích a jiné. Tento všestranný stroj poskytuje přední vyklápění a dokáže skvěle manévrovat i po nerovném terénu. Stejně poskytuje vynikající trakci na jakémkoliv povrchu. Pohon všech 4 kol zaručí vynikající průchodnost i velkou svahové dostupnost. Kola přepravníku jsou velké, široké a přispívají k snadnému ovládání a ochraně podkladu. VillyDumper 400 WD má jednoduché ovládání a je vybaven výkonným 3,6 kW čtyřtaktním motorem Loncin o objemu 196 cm3.

- Pohon všech kol

Pohon všech kol poskytuje lepší trakci na volných a drsných površích a skvělou manévrovatelnost ve stísněných prostorech.

- Manuální převodovka

Na svazích a nerovných stavbách jsou nezbytností 3 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad.

- Vysoce odolný kontejner

Kontejner přepravníku je vyroben z vysoce kvalitních a odolných hrubých ocelových plechů, které jsou profesionální svařované. Kontejner je speciálně navržen pro tvrdé pracovní podmínky.

Motor: Loncin, 4-taktní

Výkon motoru: 3,6 kW

Zdvihový objem motoru: 196 cm3

Počet rychlosti: 3 + 1

Rozměry kontejneru: 940 x 635 x 330 mm

Maximální nosnost: 400 kg

Výška rukojeti: 890 mm

Hmotnost: 145 kg

Recenze produktu Přepravník VILLAGER VillyDumper 400 WD

Hore