Myslivecká zimní obuv Orizo 884 Ortles

Kód produktu: MARG884
Je nám to líto, ale prodej skončil.

Model obzvlášť vhodný pro zimní lov. Orizo 884 Ortles jsou vysoké zimní boty s vnitřní výstelkou s Primaloft-em, který zajišťuje maximální teplotní komfort i při teplotách pod -15 ° C. Jsou vybaveny OC_ROTOR systémem, systémem umožňujícím jednoduchým otočením pásu s ocelovými hroty zespodu podrážky pohodlný a bezpečný pohyb po zledovatělém, bahnitém nebo skalnatém terénu. Také slouží tento systém jako prevence pádů a nehod. Boty jsou zkonstruovány tak, aby odolaly i mokrému sněhu díky zvýšené ochraně po obvodu podrážky a na špici boty pevnou oděru vzdorná gumou.

Svršek: Vodě-odolný semiš s kombinací s voděodolnou textilií CORDURA Výstelka: eVent 360gr. membrána v kombinaci s Primaloft-em Podešev: TPU vrstva + guma + OC ROTOR systém

Váha: 1580 g, vyráběná v zeleném barevném provedení.

To co dělá tyto boty výjimečnými a to co je jejich obrovskou předností je podrážka s patentovanýmý hroty. Odteď už žádné klouzání se! Ručně sis otočíte vložené hroty v podrážce a máte nejpevnější boty jaké jen si dokážete představit a jaké existují. Jakmile přijdete na pevný povrch hroty jednoduše bez vyzutí schováte!

Není problém botu v případě nesprávné velikosti vyměnit za správnou ...

Recenze produktu Myslivecká zimní obuv Orizo 884 Ortles

Hore